Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Artykuły - Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (12)

 • "Fantastyczne zwierzęta 3": Znamy datę premiery!

  "Fantastyczne zwierzęta 3": Znamy datę premiery!

  Trzecia część serii będącej prequelem przygód Harry'ego Pottera trafi do kin 12 listopada 2021 roku. Zdjęcia rozpoczną się wiosną 2020 roku.
 • Walizka pełna marzeń

  Walizka pełna marzeń

  ​Świat Harry’ego Pottera rozszerzył się dzięki historiom znanym z filmowych opowieści o przygodach Newta Scamandera. Wraz z tym niezwykłym czarodziejem do życia została powołana cała plejada fantastycznych, magicznych stworzeń. Teraz, dzięki zestawom LEGO, możliwe jest przeniesienie ich do dziecięcych pokoi.
 • "Fantastyczne zwierzęta": Newt Scamander wraca do kin w listopadzie

  "Fantastyczne zwierzęta": Newt Scamander wraca do kin w listopadzie

  6 listopada do polskich kin trafi film "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Newta Scamandera ponownie zagra Eddie Redmayne.
 • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Druga część już rozpoczęta

  "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Druga część już rozpoczęta

  Rozpoczęły się zdjęcia do sequela filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". O czym będzie druga część produkcji?
 • Anna Dereszowska wśród fantastycznych zwierząt

  Anna Dereszowska wśród fantastycznych zwierząt

  Anna Dereszowska znalazła się w obsadzie polskiego dubbingu filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", który jest już dostępny na płytach 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.
 • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Życie po Harrym Potterze

  "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Życie po Harrym Potterze

  Newta Scamandera znają wszyscy fani "Harry'ego Pottera". Autor podręcznika, z którego korzystali uczniowie w Hogwarcie, jest głównym bohaterem scenopisarskiego debiutu autorki "Pottera" - J.K.Rowling. Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" tafia własnie na płyty 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.
 • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Premierowe spotkanie

  "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Premierowe spotkanie

  Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" zadebiutuje na płytach 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już 11 kwietnia. Z okazji premiery dystrybutor tytułu - firma Galapagos - zaprasza na wyjątkowe spotkanie.
 • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Następca Harry'ego Pottera

  "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Następca Harry'ego Pottera

  Film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" przenosi nas do nowej ery w świecie magii J.K. Rowling, dziesiątki lat przed narodzinami Harry'ego Pottera, po drugiej stronie kuli ziemskiej. Zdobywca Oscara, Eddie Redmayne ("Teoria wszystkiego"), gra główną postać Newta Scamandera - zoologa w świecie czarodziejów - pod czujnym okiem reżysera Davida Yatesa, twórcy czterech ostatnich hitów z serii o Harrym Potterze.
 • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" [recenzja]: Magia w walizce

  "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" [recenzja]: Magia w walizce

  Gdy w 2013 roku wytwórnia Warner Bros. ogłosiła, że wraca do uniwersum Harry'ego Pottera i planuje adaptację jednego ze szkolnych podręczników bohatera, miałem wiele wątpliwości. Nie rozwiały ich ani przeciętne zwiastuny, ani tym bardziej informacja, że twórcy już planują rozwinąć historię do pięciu części. Sceptycyzm okazał się jednak zbędny. "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" to powrót do świata czarodziejów, na który warto było czekać.
 • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Pokazy przedpremierowe

  "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć": Pokazy przedpremierowe

  Pierwsze w Polsce przedpremierowe pokazy filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" odbędą się w środę, 16 listopada, w kinach IMAX w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Łodzi.

Filmy - Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (3)