fan

Synonimy:
fani,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Fan (248)

 • Taylor Swift - najlepsza idolka na świecie?

  Taylor Swift - najlepsza idolka na świecie?

  Wszystkie wielkie gwiazdy wiedzą, jak bardzo ważną rolę w ich życiu odgrywają fani. To dla nich i dzięki nim docierają na szczyty list przebojów. To ich obecność nadaje sens ich artystycznemu istnieniu. Zazwyczaj to ludzie obdarowują swoich idoli prezentami oraz zaskakują zachowaniem. Z Taylor Swift jest nieco inaczej. Wokalistka, która 13 grudnia kończy 26 lat, dba o swoich sympatyków (pieszczotliwie nazywanych Swifties) jak mało kto. Co Taylor Swift robi, by zasłużyć na miano najlepszej idolki na świecie?
 • Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Metallica w Warszawie: Polscy fani wybrali setlistę

  Zakończyło się głosowanie "Metallica By Request", w którym polscy fani wybierali setlistę na koncert Metalliki w Warszawie (11 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach festiwalu Sonisphere). Wyniki nie są zaskoczeniem.
 • Britney Spears zignorowała fanów

  Britney Spears zignorowała fanów

  Trzy sekundy - tyle miało trwać spotkanie Britney Spears z najwierniejszymi fanami, którzy za możliwość osobistego poznania gwiazdy zapłacili fortunę.
 • Polscy fani Eurowizji oburzeni!

  Polscy fani Eurowizji oburzeni!

  Telewizja Polska wciąż nie podjęła decyzji co do udziału naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014.
 • Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Dotąd sławni pilnie strzegli prywatności. Tylko najlepszym paparazzi udawało się zrobić im zdjęcie w intymnej sytuacji. Dziś sami zamieszczają prywatne fotki na portalach społecznościowych. To prawdziwa rewolucja w kontaktach z fanami!
 • Kpili z wypadku. Doda odpowiada ostro

  Kpili z wypadku. Doda odpowiada ostro

  Po emisji programu "Na językach" Agnieszki Szulim Doda odpowiedziała listem otwartym do Edwarda Miszczaka, członka zarządu telewizji TVN.

Filmy - Fan (3)