wydarzenia - fakty dnia

Artykuły - Fakty dnia (27)

 • 27 kwietnia 2017: Fakty dnia

  27 kwietnia 2017: Fakty dnia

  Premier Szydło strofuje ministrów, politycy komentują najnowsze sondaże, KE ostrzega Polskę, a Stany reagują na prężenie muskuł przez Koreę Północną. Zobacz, co jeszcze przyniósł dzień. Prezentujmy podsumowanie wydarzeń z kraju i świata.
 • 5 stycznia 2017: Fakty dnia

  5 stycznia 2017: Fakty dnia

  Prezentujemy podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia z kraju i świata.
 • Zabierał pieniądze z kont osób zmarłych. Kierownik banku zatrzymany

  Zabierał pieniądze z kont osób zmarłych. Kierownik banku zatrzymany

  Policja zatrzymała kierownika banku w Sochaczewie, który przywłaszczał sobie pieniądze z lokat należących do osób zmarłych. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
 • Beata Szydło z wizytą w Paryżu i Londynie. Przedstawiono szczegóły

  Beata Szydło z wizytą w Paryżu i Londynie. Przedstawiono szczegóły

  Premier Beata Szydło wylatuje po południu do Paryża i Londynu. We francuskiej stolicy szefowa polskiego rządu spotka się z prezydentem Francois Hollandem. W Londynie weźmie udział w konferencji dotyczącej pomocy dla Syrii.
 • 10 grudnia 2015: Fakty dnia

  10 grudnia 2015: Fakty dnia

  Wizyta Davida Camerona w Polsce, asysta wojskowa na miesięcznicach smoleńskich, pozew Komisji Europejskiej względem Polski - sprawdź z Interią, co ważnego wydarzyło się dzisiaj w kraju i na świecie.
 • 4 grudnia 2015: Fakty dnia

  Prezentujemy wieczorne zestawienie najważniejszych wydarzeń dnia w kraju i na świecie.
 • ​Gigantyczny krab widziany u wybrzeża Wielkiej Brytanii?

  ​Gigantyczny krab widziany u wybrzeża Wielkiej Brytanii?

  "Crabzilla" - takie imię od gazety "Daily Mail" otrzymał gigantyczny krab, rzekomo sfotografowany u wybrzeża nadmorskiej miejscowości Whitstable w brytyjskim hrabstwie Kent.
 • Włochy: Nieprzyjemny powrót z ciepłych wakacji

  Sprawiedliwości stało się zadość. Tak wiadomość o zatrzymaniu swoich dwóch wspólników przyjęli dwaj mieszkańcy Turynu, aresztowani miesiąc temu za oszustwa podatkowe.
 • Błaszczak: Potrzeba koalicji państw ws. Ukrainy

  Błaszczak: Potrzeba koalicji państw ws. Ukrainy

  PiS apeluje do rządu o zbudowanie szerokiej koalicji państw unijnych na rzecz Ukrainy. Zdaniem szefa klubu PiS Mariusza Błaszczaka, Polska powinna odgrywać kluczową rolę wśród krajów Unii Europejskiej, zaangażowanych w zbliżenie Kijowa z Brukselą.
 • Kowal: Niech UE zniesie wizy dla Ukraińców

  Kowal: Niech UE zniesie wizy dla Ukraińców

  Europoseł, znawca spraw ukraińskich Paweł Kowal uważa, że UE powinna jak najszybciej znieść wizy dla Ukraińców. Unii wytyka, że w relacjach z Ukrainą czasami zachowuje się jak "rozgrymaszona panna". Postuluje też ponadpartyjne porozumienie w Polsce ws. Ukrainy.