faceci

Artykuły - Faceci (128)

 • Polskie kosmetyki rosną w siłę

  Polskie kosmetyki rosną w siłę

  Jak wynika z raportu Banku Zachodniego WBK, branża kosmetyczna rośnie w siłę. Nasz eksport notuje dynamikę rzędu 25-30proc. rok do roku. Polacy na kosmetyki w zeszłym roku wydali 14 mld zł.
 • Zdradziła go z 20 facetami?

  Zdradziła go z 20 facetami?

  Piosenkarka Rita Ora i celebryta Rob Kardashian po zerwaniu "piorą brudy" na łamach mediów.
 • "Mój rower": Faceci nie są potworami

  "Mój rower": Faceci nie są potworami

  We wtorek, 13 listopada, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Mój rower", Piotra Trzaskalskiego. Obraz męskich relacji i uczuć z Arturem Żmijewskim, Michałem Urbaniakiem i Krzysztofem Chodorowskim w rolach głównych wzruszył przybyłe na pokaz polskie gwiazdy muzyki i filmu.
 • Facet z krwi i kości

  Facet z krwi i kości

  Jego serialowy bohater, Leszek Kozak, potrafi walczyć o siebie i szczęście najbliższych. - Jest między nami podobieństwo - przyznaje aktor. - Też dzielnie stawiam czoło życiowym wyzwaniom, więc w tym sensie jestem "kozakiem" - przekonuje Paweł Ciołkosz.
 • Porsche. Marzenie każdego faceta!

  Porsche. Marzenie każdego faceta!

  Są samochody. I jest porsche. Marzenie każdego faceta! Nie tylko tego, który ma problem wieku średniego.
 • Bohosiewicz o Dorocińskim: Prawdziwy facet

  Bohosiewicz o Dorocińskim: Prawdziwy facet

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława", jeden z najbardziej poruszających polskich filmów ostatnich lat, obsypany nagrodami laureat Srebrnych Lwów festiwalu w Gdyni. Występująca w filmie Sonia Bohosiewicz odkrywa sekret popularności odtwórcy głównej roli - Marcina Dorocińskiego.
 • "Mój rower": Cała prawda o facetach

  "Mój rower": Cała prawda o facetach

  "Cała prawda o facetach" - tak nowy film Piotra Trzaskalskiego "Mój rower" reklamuje dystrybutor obrazu - ITI Cinema. W kinach oglądać będziemy mogli go od 16 listopada.
 • "M jak miłość": Facet Madzi jest żonaty!

  "M jak miłość": Facet Madzi jest żonaty!

  W serialu "Ma jak miłość" zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!
 • Natalia Lesz woli facetów z...

  Natalia Lesz woli facetów z...

  Wokalistka i aktorka Natalia Lesz umawiała się zarówno z Amerykanami - przez wiele lat mieszkała w USA - jak i z Polakami. Kogo więc woli?
 • Otaczali ją sami nadzy faceci

  Otaczali ją sami nadzy faceci

  13 lipca na ekrany naszych kin wejdzie komedia "Magic Mike" Stevena Soderbergha, która w zaledwie dziesięć dni od premiery zarobiła w USA ponad 75 milionów dolarów. Grająca w filmie główną rolę żeńską, Cody Horn, zdradza, jakie to uczucie być jedyną kobietą w towarzystwie czołowych przystojniaków amerykańskiego kina.

Filmy - Faceci (1)