fabryka

Synonimy:
fabryki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Fabryka (3474)

Filmy - Fabryka (13)

 • Dom inspirowany stylem starych fabryk

  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Agnieszkę Malec i Łukasza Malca, którzy podczas urządzania swojego domu zainspirowali się stylem starych fabryk. Czy wszystko wykonali własnoręcznie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ogromny waran z Komodo atrakcją w fabryce

  Nietypowy widok zaskoczył pracowników jednej z australijskich firm. W ich zakładzie pojawił się ogromny waran z Komodo. Wszystko za sprawą lokalnego parku gadów, który do zważenia zwierzęcia potrzebował wagi przemysłowej i postanowił skorzystać z pomocy miejscowego przedsiębiorstwa. Kraken to młody siedmioletni waran, który waży 35,5 kg i mierzy 2,22 m długości. (STORYFUL/x-news)
 • Amerykanie zbombardowali fabrykę broni chemicznej opanowaną przez IS

  Amerykańskie lotnictwo zniszczyło fabrykę broni chemicznej należącą do tzw. Państwa Islamskiego. Taką informację przekazał dowódca amerykańskich sił lotniczych na Bliskim Wschodzie Jeffrey Harrigian.
 • Nestle inwestuje pod Wrocławiem

  Ponad 450 mln zł zainwestuje w Polsce szwajcarski koncern spożywczy Nestlé. W Nowej Wsi pod Wrocławiem ruszyła wybudowana przez firmę fabryka karmy dla zwierząt. Pracę w niej dostało już ponad 250 osób. Komentuje Giorgio Vesprini, szef regionu Europy Centralnej i dyrektor generalny Nestlé Purina PetCare w Polsce.