extasy

Artykuły - Extasy (7)

 • Wpadli dilerzy i handlarze narkotyków na wielką skalę

  Wpadli dilerzy i handlarze narkotyków na wielką skalę

  Magazyn narkotyków i fabrykę tabletek extasy zlikwidowali stołeczni policjanci - dowiedział się reporter RMF FM. Zatrzymano również trzech mężczyzn, przy których funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości narkotyków.
 • Leszno: Pracownicy nie zatruli się extasy

  To nie narkotyki wywołały zatrucie 21 pracowników jednej z firm w Lesznie (woj. wielkopolskie), do którego doszło w poniedziałek. Jak podała wówczas policja, prawdopodobnie ktoś wsypał do cukru extasy, jednak dalsze badania wykluczyły taką możliwość.
 • Policja rozbiła siatkę handlarzy narkotyków

  Policja rozbiła siatkę handlarzy narkotyków

  Działająca od początku 2008 r. w Gliwicach 10-osobowa siatka handlarzy narkotyków wprowadziła na rynek co najmniej kilka kilogramów amfetaminy i extasy.
 • Extazy - gorzkie pigułki

  Extazy - gorzkie pigułki

  Extasy to używka typowo imprezowa. Rzadko kto połyka ją w domu. Żeby naprawdę poczuć działanie "dropsów", potrzebni są ludzie, muzyka, światła i taniec. A podczas tańca temperatura podnosi się jeszcze bardziej.
 • Zgubne skutki toksycznej miłości

  Zgubne skutki toksycznej miłości

  Marihuana, amfetamina i extasy. Trzy najpopularnijesze w Polsce dragi rekreacyjne sprawiają, że świat nabiera kolorów, ludzie stają się sympatyczni, a zabawa przednia.
 • Ukrył ekstazy w majtkach!

  Ukrył ekstazy w majtkach!

  Podczas sobotniego koncertu w poznańskiej Arenie policjanci zatrzymali 16 osób posiadających narkotyki. Przy jednym z zatrzymanych mężczyzn funkcjonariusze odnaleźli ponad 200 tabletek extasy, ukrytych w bieliźnie.
 • Robbie Williams: Depresja po extasy

  Robbie Williams: Depresja po extasy

  Robbie Williams uważa, że przyczyną trapiącej go od jakiegoś czasu depresji są tabletki extasy, których nadużywał kilka lat temu. Wokalista chce, aby jego otwarte wyznania na ten temat stały się przestrogą dla innych i pomogły ludziom wstydzącym się przyznać, że cierpią na tę chorobę.