Motoryzacja - Expo

Artykuły - Expo (6)

 • Wyróżnienie dla Caroline Team

  Wyróżnienie dla Caroline Team

  Targi Motoryzacji Auto Moto Show 2009 przeszły do historii.
 • Dzień piękna w...

  Dzień piękna w...

  W sosnowieckiej hali Expo Silesia trwają targi Auto Moto Show. Dziś ekspozycja będzie podporządkowana urodzie. Do pięknych aut wystawianych od piątku dołączą podrasowane samochody z tuningowego zlotu i Wojny Północ - Południe. A tym ostatnim jak zwykle towarzyszył będzie zastęp uroczych wojowniczek, podnoszących swoją obecnością walory każdego auta. Piękne hostessy są zresztą jednym z najbardziej widowiskowych elementów targów
 • Auto Moto Show pełne atrakcji

  Auto Moto Show pełne atrakcji

  Największe w Polsce targi motoryzacyjne Auto Moto Show 2009 zbliżają się wielkimi krokami.
 • Co się dzieje w Moskwie?

  Co się dzieje w Moskwie?

  W Moskwie trwa właśnie Moscow International Automobile Salon 2008. To jeden z najważniejszych salonów samochodowych w Rosji, który w tym roku odbywa się już po raz 12.
 • Fetish już na drodze

  Fetish już na drodze

  W Japonii odbył się nieoficjalny rajd samochód zasilanych alternatywnie. Jego trasa wiodła z miejsca, gdzie podpisano Protokół z Kyoto na światowej wystawę Aichi Wolrd Expo.
 • MOTO EXPO w Gdańsku

  MOTO EXPO w Gdańsku

  Samochody duże i małe, drogie i tanie - wszyscy marzymy o aucie z duszą i z klasą. Mało jednak kogo stać na samochód jego marzeń. Jak więc zachęcić potencjalnych klientów? Producenci robią więc co mogą by zainteresować swoim produktem statystycznego Kowalskiego. Na rozpoczętym wczoraj w Gdańsku salonie motoryzacyjnym pokazano cztery modele aut, z których każde jest warte więcej niż najbardziej luksusowa limuzyna. Zapraszamy do foto-galerii z tegorocznych targów w Gdańsku.