Ewa Swoboda

Artykuły - Ewa Swoboda (102)

Filmy - Ewa Swoboda (7)

 • Lekkoatletyka. Ewa Swoboda i Marcin Krukowski po 2. Memoriale Ireny Szewińskiej

  Ewa Swoboda i Marcin Krukowski skomentowali swoje występy w 2. Memoriale Ireny Szewińskiej, który odbywał się w Bydgoszczy.
 • Ewa Swoboda dla Interii: To jest tajemnica. Ale pomoże mi to w życiu sportowym. Wideo

  Zajęłam się sobą, schudłam, poukładałam sobie wiele spraw, na które wcześniej nie miałam czasu. Na razie nie mogę powiedzieć o co chodzi, ale pomoże mi to w życiu sportowym - zdradza w rozmowie z Interią halowa mistrzyni Europy w biegu na 60 metrów Ewa Swoboda. Lekkoatletka ma nowego partnera?
 • Swoboda: W optymalnej formie było mnie stać na finał. Wideo

  - Nie spodziewałam się, że w tym sezonie mogę tak szybko biegać. Szczerze mówiąc, gdybym tu pobiegła swoje, gdybym nie była tak zmęczona sezonem, jak już teraz jestem, to byłaby możliwość awansować do finału mistrzostw świata. Teraz celem jest dojście do finału igrzysk w Tokio – powiedziała przed kamerą Interii Ewa Swoboda, która rywalizację na 100 m podczas MŚ w Dausze zakończyła na półfinale.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Swoboda: Nie wiem, co to za pytanie. Wideo

  Dziennikarz z ramienia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki zapytał naszą sprinterkę po biegu eliminacyjnym, czy sama była zdziwiona, wbiegając na metę, że została wyprzedzona przez Niemkę. To sprawiło, że Polka o zaledwie 3 tysięczne sekundy nie uzyskała automatycznego awansu do półfinału i musiała czekać na rozwój wypadków w kolejnych biegach.