Ewa Sowińska

Synonimy:
Sowińska Ewa,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ewa Sowińska (9)

 • Sowińska nie zamierza rozstać się z dziećmi

  Sowińska nie zamierza rozstać się z dziećmi

  Atmosfera wokół mojej osoby, wytworzona przez polityków i dziennikarzy, uniemożliwiała mi normalną pracę - tłumaczyła powody swej rezygnacji z funkcji rzecznika praw dziecka Ewa Sowińska. Przyznała, że teraz zamierza wrócić do praktyki lekarskiej.
 • Ewa Sowińska podała się do dymisji

  Ewa Sowińska podała się do dymisji

  Politycy PO, PSL i LiD pozytywnie oceniają decyzję Ewy Sowińskiej o rezygnacji z funkcji Rzecznika Praw Dziecka.
 • Sowińska: Dobrze wypełniam swoje obowiązki

  Moje największe przewinienie, to zbyt rzadkie kontakty z mediami, stąd wzięło się wiele nieporozumień - uznała Rzecznik Praw Dziecka Ewa Sowińska. We wtorek na konferencji prasowej odpierała stawiane jej przez polityków zarzuty.
 • Sowińska na pasku Rydzyka

  Sowińska na pasku Rydzyka

  Wystarczył jeden telefon od współpracownika o. Rydzyka, by Rzeczniczka Praw Dziecka Ewa Sowińska wycofała się z pomysłu zakazu seksu przed osiemnastką.
 • Na co choruje Ewa Sowińska?

  Na co choruje Ewa Sowińska?

  Na nagłe zwolnienie lekarskie udała się w minioną środę Ewa Sowińska, kontrowersyjna Rzecznik Praw Dziecka - zauważa dziennik "Polska".
 • Sowińska: Jestem ofiarą presji i prześladowania

  Sowińska: Jestem ofiarą presji i prześladowania

  Ostentacyjne śledzenie, fotografowanie i podawanie przekłamanych informacji na temat mojej działalności mają mnie zmusić do rezygnacji z urzędu - oświadczyła w sobotę minister Ewa Sowińska, rzecznik praw dziecka.
 • Tajemny zjazd u Sowińskiej

  Tajemny zjazd u Sowińskiej

  Ewa Sowińska, kontrowersyjna rzeczniczka praw dziecka, w tajemnicy organizuje międzynarodową konferencję. Pod koniec marca do Warszawy zjadą na jej zaproszenie rzecznicy praw dzieci z państw Europy Środkowo-Wschodniej. Sygnał o konferencji dziennik "Polska" dostał od jednego z pracowników Biura RPD.
 • Skandale w biurze rzecznika dzieci

  Skandale w biurze rzecznika dzieci

  O tym, że w Biurze Rzecznika Praw Dziecka, którym kieruje Ewa Sowińska, panują dziwne porządki, mówiło się od dawna. Jednak zza ścian hermetycznego urzędu do opinii publicznej przenikało dotąd niewiele informacji.
 • Rzecznik Praw Dziecka wkracza do internetu

  Rzecznik Praw Dziecka wkracza do internetu

  Rzecznik Praw Dziecka Ewa Sowińska zamierza propagować bezpieczne i przyjazne dzieciom strony internetowe oraz portale społecznościowe poprzez przyznawanie stosownego certyfikatu.