Ewa Chodakowska

Synonimy:
trenerka wszystkich Polek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ewa Chodakowska (34)

 • Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska niezwykle chwali sobie współpracę przy produkcji programu "Pytanie na śniadanie Extra". Docenia przede wszystkim jego otwartą formułę, która pozwala jej na zapraszanie do studia dowolnie wybranych przez nią ekspertów i kobiet, które odważyły się zawalczyć o swoją sylwetkę.
 • Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

  Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

  ​Ewa Chodakowska przyznaje, że branża filmowa jest zainteresowana jej osobą, ale z dużym dystansem podchodzi do planów zrealizowania filmu fabularnego o swoim życiu i sukcesach.
 • Ewa Chodakowska pokazała siostry

  Ewa Chodakowska pokazała siostry

  Ewa Chodakowska nie jest już jedyną trenerką Polek, ale wciąż może pochwalić się dużą skutecznością i rozpoznawalnością.
 • Burza na profilu Chodakowskiej. Podpadła fankom

  Burza na profilu Chodakowskiej. Podpadła fankom

  Ewa Chodakowska ostatnio mocno podpadła swoim fankom. Internautki poczuły się oszukane przez trenerkę, która wykorzystała ich zaufanie w celach marketingowych.
 • Ewa Chodakowska poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra"

  Ewa Chodakowska poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra"

  9 kwietnia Ewa Chodakowska zadebiutuje jako prowadząca program "Pytanie na śniadanie extra" - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl
 • Chodakowska pokazała zdjęcie mamy. Ale figura!

  Chodakowska pokazała zdjęcie mamy. Ale figura!

  Choć w polskim show-biznesie nie brakuje gotowych na karierę trenerek i trenerów, trudno sobie wyobrazić, by komuś udało się zdetronizować Ewę Chodakowską.
 • Mąż Ewy Chodakowskiej zrobił jej psikusa

  Mąż Ewy Chodakowskiej zrobił jej psikusa

  Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis wielokrotnie udowadniali, że mają do siebie duży dystans i poczucie humoru.
 • Ewa Chodakowska wykazała się dystansem

  Ewa Chodakowska wykazała się dystansem

  Ewa Chodakowska niezmiennie cieszy się tytułem „trenerki wszystkich Polek” i wciąż rozszerza działalność. Ostatnio wypuściła zdrowe przekąski sygnowane swoim nazwiskiem.
 • Ewa Chodakowska zamieściła kontrowersyjny wpis

  Ewa Chodakowska zamieściła kontrowersyjny wpis

  Ewa Chodakowska, mimo coraz silniejszej konkurencji, wciąż może poszczycić się tytułem ulubionej trenerki Polek. Jej profil na Facebooku lubi ponad dwa miliony fanów, Instagrama obserwuje zaś 1,2 miliona użytkowników.
 • "Fakt": Magdalena Ogórek jak Ewa Chodakowska

  "Fakt": Magdalena Ogórek jak Ewa Chodakowska

  "Ogórek pokazuje jak się odchudzić. Co za zdjęcia!" – emocjonuje się kolorowa gazeta publikująca gimnastyczne fotografie kandydatki SLD na prezydenta.

Filmy - Ewa Chodakowska (13)

 • Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska niezwykle chwali sobie współpracę przy produkcji programu "Pytanie na śniadanie Extra". Docenia przede wszystkim jego otwartą formułę, która pozwala jej na zapraszanie do studia dowolnie wybranych przez nią ekspertów i kobiet, które odważyły się zawalczyć o swoją sylwetkę.
 • Chodakowska o Asi Przetakiewicz

  Ewa Chodakowska zdradziła, jaki udział w organizacji jej ślubu i wesela miała znana projektantka mody. - Asia Przetakiewicz jest matką chrzestną naszego związku - przyznała trenerka. - Obrączki są od Asi, suknia od Asi, przyjęcie zorganizowane przez Asię, a wszystko w 30 dni - dodała.
 • Chodakowska o inspiracji, jaką dali jej rodzice

  Ewa Chodakowska opowiedziała o inspiracji, jaką dali jej rodzice. - Moja mama i mój tata ciągle byli w ruchu - przyznała. - Jeżeli nie mieli jakiegoś szczególnego zajęcia w ciągu dnia, to szli po prostu na spacer. Zatem są to osoby, które w jakiś taki najbardziej naturalny sposób zainspirowały mnie do tego, żeby nie siedzieć i nie marnotrawić tego czasu - dodała.
 • Chodakowska jest zdana na restauracje

  Czy Ewa Chodakowska samodzielnie przygotowuje sobie jedzenie? - Nie będę tutaj ściemniać, absolutnie cierpię na chroniczny deficyt czasu. Jestem zdana na restauracje. Niejednokrotnie ubolewam nad tym faktem, ale mam w Warszawie jedną taką zaprzyjaźnioną, w której jestem często. Tam pracuje moja rodzina na kuchni i czuję się tam, jak w domu - powiedziała trenerka.