Ewa Chodakowska

Synonimy:
trenerka wszystkich Polek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ewa Chodakowska (28)

 • ​Fryzura "baby braid" to hit wśród gwiazd!

  ​Fryzura "baby braid" to hit wśród gwiazd!

  Zaplecione wokół twarzy warkoczyki kojarzą ci się z wakacyjnym trendem prosto z nadmorskich kurortów? Musisz szybko zmienić o nich zdanie, bo teraz to uczesanie robi furorę wśród gwiazd i influencerek.
 • Chodakowska i Lewandowska podzieliły się przepisem na smoothie. Które lepsze?

  Chodakowska i Lewandowska podzieliły się przepisem na smoothie. Które lepsze?

  Choć jak ognia unikają bezpośredniej rywalizacji, to - z uwagi na to, czym się zajmują, uważane są za konkurentki do miana ulubionej trenerki Polek. Czasem jednak zdarza się, że Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska w tym samym czasie podrzucają fankom podobny pomysł na ćwiczenia lub zdrowe przekąski. Tak stało się tym razem - obie trenerki polecają swoje przepisy na smoothie.
 • Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

  Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

  Wokalistka, trenerka fitness, autorka bestsellerowej książki, fotomodelka i gwiazda telewizyjnego programu - co je łączy? Każda z nich zapragnęła spróbować swych sił w aktorstwie. Cóż, nie można być dobrym we wszystkim. Oto polskie gwiazdy, który chciały sprawdzić się przed kamerą.
 • Trwa zamieszanie wokół Ewy Chodakowskiej

  Trwa zamieszanie wokół Ewy Chodakowskiej

  Nie widać końca konfliktu Ewy Chodakowskiej z byłymi uczestniczkami jej projektu Ambasadorki. - Dostałyśmy wrogie wiadomości i wykluczenie - mówią kobiety, które współpracowały z trenerką. Chodakowska odbija piłeczkę: - Nie godzę się na wykorzystanie swojego wizerunku do promocji bez mojej zgody.
 • Ewa Chodakowska usuwa negatywne komentarze

  Ewa Chodakowska usuwa negatywne komentarze

  Fani popularnej trenerki odkryli, że kasuje ona negatywne komentarze na swój temat. Ewa Chodakowska nie zaprzecza. Tłumaczy, dlaczego tak postępuje.
 • Ewa Chodakowska przeprasza fanów

  Ewa Chodakowska przeprasza fanów

  We wtorek 14 stycznia trenerka wystąpiła rano na żywo na swoim profilu na Instagramie. W nagraniu odniosła się do niedawnej awarii Facebooka, w wyniku której okazało się, że wiele gwiazd zleca prowadzenie swoich kont w mediach społecznościowych agencjom PR.
 • Ewa Chodakowska pochwaliła się wymiarami. Przytyła?

  Ewa Chodakowska pochwaliła się wymiarami. Przytyła?

  Ewa Chodakowska udostępniła na Instagramie post, w którym wyznała obserwatorom, jakie ma wymiary.
 • Ewa Chodakowska nie tylko o "Dance, Dance, Dance": Teraz się bawię!

  Ewa Chodakowska nie tylko o "Dance, Dance, Dance": Teraz się bawię!

  Przez dziesięć lat ciężko pracowała na swój sukces. Sportową pasją zaraziła mnóstwo kobiet. Teraz ma czas, w którym mierzy się z nowymi wyzwaniami. – I bardzo się z tego cieszę – mówi Ewa Chodakowska, jurorka programu TVP "Dance, Dance, Dance".
 • Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę

  Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę

  Ewa Chodakowska nie ma ostatnio najlepszej passy. Wszystko przez rolę jurorki w programie „Dance, dance, dance”.
 • Ewa Chodakowska wyeksponowała dekolt

  Ewa Chodakowska wyeksponowała dekolt

  Ewa Chodakowska jest chyba najbardziej znaną trenerką fitness w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 1,5 mln użytkowników.

Filmy - Ewa Chodakowska (9)

 • "Wszyscy stawiają na usta". Najnowsze trendy makijażowe

  - Douglas Beauty Days to przede wszystkim celebrowanie piękna - mówi w rozmowie z Interią Jaga Majkut, Makeup Artist Douglas. Wydarzenie miało na celu promowanie wśród Polek najnowszych trendów makijażowych. - Jeśli chodzi o nadchodzący sezon, wszyscy stawiają na usta - zaznacza z kolei Andrzej Krawczyński, National Face Designer Giorgio Armani.
 • Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska niezwykle chwali sobie współpracę przy produkcji programu "Pytanie na śniadanie Extra". Docenia przede wszystkim jego otwartą formułę, która pozwala jej na zapraszanie do studia dowolnie wybranych przez nią ekspertów i kobiet, które odważyły się zawalczyć o swoją sylwetkę.
 • Ewa Chodakowska - królowa fitnessu

  Czy znana trenerka odniosłaby sukces, gdyby u jej boku zabrakło męskiego ramienia?
 • Ewa Chodakowska: Jestem fanką koktajli. Żyjemy w biegu, więc czasem można wypić posiłek przez słomkę

  W najnowszej książce Ewa Chodakowska zawarła sto przepisów na zdrowe koktajle, które mogą stanowić zamiennik słodkich przekąsek lub pełnowartościowy posiłek. Wśród propozycji znalazły się również koktajle specjalnie dla mężczyzn. Pomysł na książkę „Zdrowe koktajle” wyszedł od fanów autorki, którzy domagali się tego typu publikacji. Trenerka od dawna jest fanką koktajli i chętnie zamieszcza swoje ulubione przepisy w mediach społecznościowych. Zapewnia, że wśród proponowanych przez nią koktajli znajdują się wyłącznie pozycje łatwe do przygotowania, złożone z prostych składników. Są to propozycje dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn.