Ewa Chodakowska

Synonimy:
trenerka wszystkich Polek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ewa Chodakowska (20)

 • Mąż Ewy Chodakowskiej zrobił jej psikusa

  Mąż Ewy Chodakowskiej zrobił jej psikusa

  Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis wielokrotnie udowadniali, że mają do siebie duży dystans i poczucie humoru.
 • Ewa Chodakowska wykazała się dystansem

  Ewa Chodakowska wykazała się dystansem

  Ewa Chodakowska niezmiennie cieszy się tytułem „trenerki wszystkich Polek” i wciąż rozszerza działalność. Ostatnio wypuściła zdrowe przekąski sygnowane swoim nazwiskiem.
 • Ewa Chodakowska zamieściła kontrowersyjny wpis

  Ewa Chodakowska zamieściła kontrowersyjny wpis

  Ewa Chodakowska, mimo coraz silniejszej konkurencji, wciąż może poszczycić się tytułem ulubionej trenerki Polek. Jej profil na Facebooku lubi ponad dwa miliony fanów, Instagrama obserwuje zaś 1,2 miliona użytkowników.
 • "Fakt": Magdalena Ogórek jak Ewa Chodakowska

  "Fakt": Magdalena Ogórek jak Ewa Chodakowska

  "Ogórek pokazuje jak się odchudzić. Co za zdjęcia!" – emocjonuje się kolorowa gazeta publikująca gimnastyczne fotografie kandydatki SLD na prezydenta.
 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.
 • Ewa Farna broni Ewy Chodakowskiej

  Ewa Farna broni Ewy Chodakowskiej

  "What the fuck?" - w ten sposób Ewa Farna komentuje zarzuty wobec popularnej trenerki fitnessu Ewy Chodakowskiej.
 • Ewa Chodakowska bije rekord

  Ewa Chodakowska bije rekord

  7 czerwca 2014 roku na stadionie Legii odbędzie się największy, otwarty trening tego roku „all in for #mygirls” z ambasadorką adidas Ewą Chodakowską. Dziewczyny z całej Polski podejmą próbę bicia rekordu. #mygirls do dzieła!
 • Zaskakujący ranking wpływowych Polaków

  Zaskakujący ranking wpływowych Polaków

  "Wprost" opublikował listę 50 najbardziej wpływowych Polaków tego roku. Przyznajemy, że na niektóre nazwiska w tymże rankingu zareagowaliśmy lekkim uśmiechem...

Filmy - Ewa Chodakowska (8)

 • Ewa Chodakowska - królowa fitnessu

  Czy znana trenerka odniosłaby sukces, gdyby u jej boku zabrakło męskiego ramienia?
 • Ewa Chodakowska: Jestem fanką koktajli. Żyjemy w biegu, więc czasem można wypić posiłek przez słomkę

  W najnowszej książce Ewa Chodakowska zawarła sto przepisów na zdrowe koktajle, które mogą stanowić zamiennik słodkich przekąsek lub pełnowartościowy posiłek. Wśród propozycji znalazły się również koktajle specjalnie dla mężczyzn. Pomysł na książkę „Zdrowe koktajle” wyszedł od fanów autorki, którzy domagali się tego typu publikacji. Trenerka od dawna jest fanką koktajli i chętnie zamieszcza swoje ulubione przepisy w mediach społecznościowych. Zapewnia, że wśród proponowanych przez nią koktajli znajdują się wyłącznie pozycje łatwe do przygotowania, złożone z prostych składników. Są to propozycje dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn.
 • Programy treningowe Ewy Chodakowskiej zastąpią tradycyjne lekcje WF-u?

  Ewa Chodakowska nie kryje satysfakcji z tego, że wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się w szkołach taką popularnością. Z jej pomysłu korzystają uczniowie na każdym szczeblu edukacji i dzięki temu nudne do tej pory zajęcia z wychowania fizycznego stały się nie lada atrakcją. W ten sposób trenerka fitness wspiera kampanię Ministerstwa Zdrowia „Stop zwolnieniom z WF-u”. – W zależności od tego, jak nauczyciel prowadzi lekcję WF-u, tak dzieci reagują. W jednych szkołach jest tak, że dzieci nie mogą się doczekać tych zajęć, a w innych szkołach od nich stronią. Poprosiłam więc osoby, które stronią od WF-u, i nauczycieli, którzy szukają jakichś urozmaiceń, żeby jako dodatkową formę aktywności fizycznej, prezentowali moje programy treningowe. Świetnie się to sprawdziło – mówi Ewa Chodakowska.
 • Jessica Mercedes: Ewa Chodakowska zaproponowała mi, żebym zaczęła ćwiczyć

  Jessica Mercedes ćwiczy pod okiem Ewy Chodakowskiej nawet cztery razy w tygodniu. Blogerka przyznaje, że wszystkie rady trenerki bierze sobie do serca. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka, a samej trudno było jej zmobilizować się do ćwiczeń. – Z Ewą znamy się już trochę. Ostatnio zaproponowała mi, żebym zaczęła ćwiczyć. Stwierdziłam, że wezmę się za siebie. Uczestniczę w zajęciach grupowych: i z nią, i z jej mężem, i z drugim trenerem. Częstotliwość zajęć jest różna, czasami trzy razy w tygodniu, czasami cztery razy w tygodniu. Wszystko zależy od możliwości czasowych – mówi blogerka modowa Jessica Mercedes.