Ewa Chodakowska

Synonimy:
trenerka wszystkich Polek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ewa Chodakowska (42)

 • Ewa Chodakowska nie tylko o "Dance, Dance, Dance": Teraz się bawię!

  Ewa Chodakowska nie tylko o "Dance, Dance, Dance": Teraz się bawię!

  Przez dziesięć lat ciężko pracowała na swój sukces. Sportową pasją zaraziła mnóstwo kobiet. Teraz ma czas, w którym mierzy się z nowymi wyzwaniami. – I bardzo się z tego cieszę – mówi Ewa Chodakowska, jurorka programu TVP "Dance, Dance, Dance".
 • Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę

  Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę

  Ewa Chodakowska nie ma ostatnio najlepszej passy. Wszystko przez rolę jurorki w programie „Dance, dance, dance”.
 • Ewa Chodakowska wyeksponowała dekolt

  Ewa Chodakowska wyeksponowała dekolt

  Ewa Chodakowska jest chyba najbardziej znaną trenerką fitness w Polsce. Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 1,5 mln użytkowników.
 • Ewa Chodakowska w bikini na mrozie

  Ewa Chodakowska w bikini na mrozie

  Ewa Chodakowska wciąż cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem kobiet. Jej profil na Instagramie obserwuje półtora miliona użytkowników.
 • Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska niezwykle chwali sobie współpracę przy produkcji programu "Pytanie na śniadanie Extra". Docenia przede wszystkim jego otwartą formułę, która pozwala jej na zapraszanie do studia dowolnie wybranych przez nią ekspertów i kobiet, które odważyły się zawalczyć o swoją sylwetkę.
 • Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

  Ewa Chodakowska: Aktorstwo odsuwam na daleką przyszłość

  ​Ewa Chodakowska przyznaje, że branża filmowa jest zainteresowana jej osobą, ale z dużym dystansem podchodzi do planów zrealizowania filmu fabularnego o swoim życiu i sukcesach.
 • Ewa Chodakowska pokazała siostry

  Ewa Chodakowska pokazała siostry

  Ewa Chodakowska nie jest już jedyną trenerką Polek, ale wciąż może pochwalić się dużą skutecznością i rozpoznawalnością.
 • Burza na profilu Chodakowskiej. Podpadła fankom

  Burza na profilu Chodakowskiej. Podpadła fankom

  Ewa Chodakowska ostatnio mocno podpadła swoim fankom. Internautki poczuły się oszukane przez trenerkę, która wykorzystała ich zaufanie w celach marketingowych.
 • Ewa Chodakowska poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra"

  Ewa Chodakowska poprowadzi "Pytanie na śniadanie extra"

  9 kwietnia Ewa Chodakowska zadebiutuje jako prowadząca program "Pytanie na śniadanie extra" - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl
 • Chodakowska pokazała zdjęcie mamy. Ale figura!

  Chodakowska pokazała zdjęcie mamy. Ale figura!

  Choć w polskim show-biznesie nie brakuje gotowych na karierę trenerek i trenerów, trudno sobie wyobrazić, by komuś udało się zdetronizować Ewę Chodakowską.

Filmy - Ewa Chodakowska (14)

 • "Wszyscy stawiają na usta". Najnowsze trendy makijażowe

  - Douglas Beauty Days to przede wszystkim celebrowanie piękna - mówi w rozmowie z Interią Jaga Majkut, Makeup Artist Douglas. Wydarzenie miało na celu promowanie wśród Polek najnowszych trendów makijażowych. - Jeśli chodzi o nadchodzący sezon, wszyscy stawiają na usta - zaznacza z kolei Andrzej Krawczyński, National Face Designer Giorgio Armani.
 • Ewa Chodakowska: Połknęłam bakcyla telewizyjnego

  Ewa Chodakowska niezwykle chwali sobie współpracę przy produkcji programu "Pytanie na śniadanie Extra". Docenia przede wszystkim jego otwartą formułę, która pozwala jej na zapraszanie do studia dowolnie wybranych przez nią ekspertów i kobiet, które odważyły się zawalczyć o swoją sylwetkę.
 • Chodakowska o Asi Przetakiewicz

  Ewa Chodakowska zdradziła, jaki udział w organizacji jej ślubu i wesela miała znana projektantka mody. - Asia Przetakiewicz jest matką chrzestną naszego związku - przyznała trenerka. - Obrączki są od Asi, suknia od Asi, przyjęcie zorganizowane przez Asię, a wszystko w 30 dni - dodała.
 • Chodakowska o inspiracji, jaką dali jej rodzice

  Ewa Chodakowska opowiedziała o inspiracji, jaką dali jej rodzice. - Moja mama i mój tata ciągle byli w ruchu - przyznała. - Jeżeli nie mieli jakiegoś szczególnego zajęcia w ciągu dnia, to szli po prostu na spacer. Zatem są to osoby, które w jakiś taki najbardziej naturalny sposób zainspirowały mnie do tego, żeby nie siedzieć i nie marnotrawić tego czasu - dodała.