evening standard

Artykuły - Evening standard (12)

 • Brexit: Musimy zachować pozycję sektora finansowego - szefowa MSW W. Brytanii

  Brexit: Musimy zachować pozycję sektora finansowego - szefowa MSW W. Brytanii

  Minister spraw wewnętrznych W. Brytanii i kandydatka na nowego premiera Theresa May powiedziała w opublikowanym we wtorek wywiadzie dla londyńskiego dziennika "Evening Standard", że w negocjacjach z UE rząd musi zachować pozycję brytyjskiego sektora finansowego.
 • Wojciech Szczęsny winny nie tylko faulu na Robbenie

  Wojciech Szczęsny winny nie tylko faulu na Robbenie

  Bramkarz reprezentacji Polski i Arsenalu - Wojciech Szczęsny znowu narozrabiał i to nie na Twitterze, tylko na boisku.
 • "Rihanna położyła moją dłoń na swojej piersi"

  "Rihanna położyła moją dłoń na swojej piersi"

  Dziennikarz gazety "Evening Standard" w szczegółach opisał gorące spotkanie z Rihanną podczas koncertu gwiazdy pop w londyńskiej O2 Arena.
 • Rosjanie ratują brytyjskie gazety

  Rosjanie ratują brytyjskie gazety

  Kiedy Aleksander Lebiediew i jego syn Jewgienij przejęli brytyjską gazetę "The Evening Standard" ponad rok temu, media skupiały się na przeszłości Lebiediewa-ojca - byłego agenta KGB i rosyjskiego oligarchy oraz zamiłowaniu obydwu panów do pięknych kobiet. W wielu tekstach prasowych przewijało się pytanie, czy będą mieć niezdrowy wpływ na jedną z czołowych brytyjskich gazet.
 • W. Brytania: "Evening Standard" za darmo

  W. Brytania: "Evening Standard" za darmo

  Londyński dziennik bulwarowy "Evening Standard", przejęty niedawno przez rosyjskiego miliardera Aleksandra Lebiediewa, od poniedziałku rozdawany jest za darmo.
 • "Evening Standard" będzie rozdawany za darmo

  Londyński dziennik bulwarowy "Evening Standard", przejęty niedawno przez rosyjskiego miliardera Aleksandra Lebiediewa, od 12 października będzie rozdawany za darmo, aby zwiększyć nakład i przyciągnąć reklamodawców na bardzo konkurencyjnym rynku.
 • Najlepszy brytyjski film roku

  Najlepszy brytyjski film roku

  Nie faworyzowany "Slumdog. Milioner z ulicy", tylko reżyserski debiut Steve'a McQueena "Hunger" został uznany najlepszym filmem roku podczas London Evening Standard Film Awards.
 • Kolejny triumf Danny'ego Boyle'a

  Kolejny triumf Danny'ego Boyle'a

  Triumfalnego pochodu "Slumdog. Milioner z ulicy" Danny'ego Boyle'a ciąg dalszy. Po czterech Złotych Globach, teraz film zdobył aż trzy nominacje do prestiżowej brytyjskiej nagrody filmowej - The Evening Standard British Film Awards.
 • Pokonała oscarową faworytkę!

  Pokonała oscarową faworytkę!

  Judi Dench ("Notatki o skandalu"), a nie Helen Mirren ("Królowa") została uznana najlepszą aktorką podczas przyznawanych już po raz 34. Evening Standard British Film Awards.
 • Mieszane pierwsze recenzje gier na PS3

  Zagraniczni dziennikarze mieli już okazję przetestować nową konsolę do gier od Sony. PlayStation 3 według brytyjskiego tabloida Evening Standard jest warte swojej ceny, a zdaniem poważnego The Guardian nie różni się zbyt wiele od Xboxa 360. Japoński magazyn Famitsu tymczasem ocenił gry, które trafią wraz z premierą urządzenia. Evening Standard poświęcił całą stronę rywalizacji między platformami następnej generacji. Na tle Xboxa 360 i Wii - zdaniem korespondenta dziennika - PlayS