Erkan Teper

Artykuły - Erkan Teper (16)

 • Mariusz Wach: Niektórzy, widząc na żywo Anthony’ego Joshuę, mogliby wpaść w kompleksy

  Mariusz Wach: Niektórzy, widząc na żywo Anthony’ego Joshuę, mogliby wpaść w kompleksy

  Jeśli Joshua miałby wygrać przed czasem, to tylko w początkowej fazie pojedynku. Im dłużej będzie trwała walka, tym bardziej powinna premiować starego wyjadacza, czyli Kliczkę - mówi w rozmowie z Interią pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach przed dzisiejszym starciem na Wembley w Londynie Anthony’ego Joshuy z Władimirem Kliczką. W listopadzie 2012 roku olbrzym z Krakowa wytrzymał w ringu 12 rund ciężkiego bombardowania z rąk Kliczki, a ostatnio przez trzy tygodnie pomagał Joshule w przygotowaniach do pojedynku z Ukraińcem.
 • Mariusz Wach niczym Ivan Drago. Mistrz świata Anthony Joshua pozuje z Polakiem

  Mariusz Wach niczym Ivan Drago. Mistrz świata Anthony Joshua pozuje z Polakiem

  Mariusz Wach od tygodnia przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie pełni rolę sparingpartnera dla mistrza świata Anthony'ego Joshuy. Mistrz olimpijski z Londynu przygotowuje się do fascynująco zapowiadającej się walki z pragnącym wrócić na tron wagi ciężkiej Ukraińcem Władimirem Kliczką. Polak warunkami fizycznymi dominuje nawet nad takim gigantem, jak Joshua.
 • Mariusz Wach sparingpartnerem Anthony'ego Joshuy

  Mariusz Wach sparingpartnerem Anthony'ego Joshuy

  Tajemnica Mariusza Wacha ujrzała światło dzienne. Pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa poleciał do Wielkiej Brytanii pełnić rolę jednego ze sparingpartnerów mistrza świata Anthony'ego Joshuy, którego 29 kwietnia na stadionie piłkarskim Wembley w Londynie czeka hitowa potyczka z byłym dominatorem Władimirem Kliczką.
 • Mariusz Wach bardzo tajemniczy. Przeniesie karierę do Stanów Zjednoczonych?

  Mariusz Wach bardzo tajemniczy. Przeniesie karierę do Stanów Zjednoczonych?

  Pięściarz Mariusz Wach odniósł cenne zwycięstwo nad Erkanem Teperem na gali w Lipsku, zdobywając wakujący pas IBF Europy Wschodniej i Zachodniej. Choć Niemiec o tureckich korzeniach był rywalem co najwyżej z bardzo szerokiej czołówki, to pokonanie wysoko notowanego pięściarza wciąż czyni z Polaka, mającego korzystny bilans walk i znakomite gabaryty, łakomy kąsek w wadze ciężkiej.
 • Mariusz Wach: Nigdy nie będę gladiatorem, takim jak Anthony Joshua i Deontay Wilder

  Mariusz Wach: Nigdy nie będę gladiatorem, takim jak Anthony Joshua i Deontay Wilder

  - Wiem, że do walki o mistrzostwo świata prędzej czy później dojdzie i jest mi obojętne, kto będzie moim przeciwnikiem. Będę gotowy na Deontaya Wildera, Josepha Parkera oraz innych mistrzów - zapewnia w rozmowie z Interią Mariusz Wach, pięściarz wagi ciężkiej, opromieniony sobotnim zwycięstwem nad Niemcem tureckiego pochodzenia Erkanem Teperem podczas gali boksu zawodowego w Lipsku.
 • Mariusz Wach: Mogę jeszcze sporo zrobić w wadze ciężkiej

  Mariusz Wach: Mogę jeszcze sporo zrobić w wadze ciężkiej

  - Powoli wychodzą ze mnie trudy tego pojedynku, czuję się obolały, ale i usatysfakcjonowany - mówi po jednym z ważniejszych zwycięstw w karierze Mariusz Wach (33-2, 17 KO). W sobotę w Lipsku "Wiking" pokonał jednogłośnie na punkty Niemca Erkana Tepera (16-2, 10 KO).
 • Mariusz Wach liderem zestawienia polskich "ciężkich"

  Mariusz Wach liderem zestawienia polskich "ciężkich"

  Pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wacha wczoraj pokonał faworyzowanego Niemca Erkana Tepera i objął prowadzenie w rankingu polskich zawodników wagi ciężkiej, opracowywanym przez branżowy portal boxrec.com.
 • Mariusz Wach pokonał Erkana Tepera na gali w Lipsku

  Mariusz Wach pokonał Erkana Tepera na gali w Lipsku

  Podczas gali w Lipsku Mariusz Wach pokonał na punkty Erkana Tepera i zdobył pas IBF Europy Wsch.-Zach. Po ostatnim gongu Niemiec już się cieszył, ale werdykt sędziów zaskoczył nie tylko jego, ale i polskiego "Wikinga". Pojedynek stał jednak na niskim poziomie.
 • Mariusz Wach: Muszę doprowadzić do liczenia Erkana Tepera

  Mariusz Wach: Muszę doprowadzić do liczenia Erkana Tepera

  W sobotę na ringu w Lipsku Mariusz Wach stanie przed wielką szansą nakierowania swojej kariery na właściwe tory. Pokonanie faworyzowanego Erkana Tepera sprawi, że pięściarz wagi ciężkiej z Krakowa znów zaakcentuje swoją obecność w szerokiej czołówce i będzie mógł liczyć na ciekawe oferty. Transmisja gali w Polsat Sport Fight (godz. 20) i Polsat Sport (godz. 22).
 • Mariusz Wach: Od czwartej rundy przejmę inicjatywę i wygram przed czasem

  Mariusz Wach: Od czwartej rundy przejmę inicjatywę i wygram przed czasem

  - Jestem naładowany i pełen optymizmu. Miałem naprawdę dobry obóz, czuję się świetnie i zamierzam w końcu pokazać dobry boks - mówi Mariusz Wach (32-2, 17 KO), który w najbliższą sobotę w Niemczech zmierzy się z faworytem gospodarzy Erkanem Teperem (16-1, 10 KO).