Epson

Artykuły - Epson (137)

 • Pierwsza 24-calowa sublimacyjna drukarka od Epson

  Pierwsza 24-calowa sublimacyjna drukarka od Epson

  Epson wprowadza nową, 24-calową drukarkę sublimacyjną SC-F500. Opracowana ona została z myślą o firmach produkujących materiały reklamowe, laboratoriach fotograficznych, producentach odzieży i punktach ksero.
 • Epson EF-100W/B - najmniejszy na świecie projektor laserowy

  Epson EF-100W/B - najmniejszy na świecie projektor laserowy

  Firma Epson zaprezentowała projektor laserowy zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikom domowym jak największą elastyczność pod względem zastosowań. Model EF-100W/B to najmniejszy projektor laserowy - jego najdłuższa krawędź mierzy jedynie 23 cm.
 • Inteligentne okulary Epson

  Inteligentne okulary Epson

  Firma Epson opracowała nowe inteligentne okulary, których można używać w połączeniu z istniejącym sprzętem za pomocą łączności HDMI i USB-C, by niemal całkowicie wyeliminować opóźnienia w przesyłaniu danych.
 • Epson - seria projektorów 3LCD

  Epson - seria projektorów 3LCD

  Epson wprowadziła na rynek dwa nowe laserowe projektory instalacyjne 3LCD, w tym model EB-L12000Q - pierwszy w branży projektor 3LCD o jasności 12 000 lumenów o rozdzielczości rzeczywistej 4K, oraz model EB-L20000U pierwsze urządzenie firmy Epson w kategorii popularnych kompaktowych projektorów instalacyjnych WUXGA o jasności 20 000 lumenów.
 • Robot o "ludzkich dłoniach" zrewolucjonizuje produkcję elektroniki

  Robot o "ludzkich dłoniach" zrewolucjonizuje produkcję elektroniki

  Polskie przedsiębiorstwa produkcyjne od lat skarżą się na brak rąk do pracy. Zdaje się, że rozwiązanie tego problemu - powszechnego również za granicą - znajduje się na wyciągnięcie ręki. Firma Epson wprowadza na rynek roboty wyposażone w dłonie zaprojektowane na wzór ludzkich kończyn górnych. To pierwsza maszyna, która - jak zapewnia producent - widzi, czuje, myśli i pracuje.
 • Test Epson L1800

  Test Epson L1800

  Domowe drukowanie dobrej jakości zdjęć w dużym formacie nie musi być drogie i zarezerwowane wyłącznie dla posiadaczy grubego portfela. Udowadnia to drukarka Epson L1800.
 • Test Epson Sure Color SC P-400 - kompaktowe laboratorium fotograficzne

  Test Epson Sure Color SC P-400 - kompaktowe laboratorium fotograficzne

  Drukarka fotograficzna Epson Sure Color SC P-400 może być dobrą propozycją dla tych, którzy oczekują wydruków najwyższej jakości, lecz równocześnie nie mają większego doświadczenia w drukowaniu i chcą poprawić swoje umiejętności.
 • Test Epson Surecolor SC P600 – profesjonalne wydruki w domu

  Test Epson Surecolor SC P600 – profesjonalne wydruki w domu

  Jeżeli fotografia to dla ciebie coś więcej niż tylko selfie robione telefonem, to jest duża szansa, że prędzej czy później zechcesz swoje zdjęcia wydrukować, oprawić i powiesić na ścianie. Wtedy przyda ci się dobra drukarka fotograficzna.
 • Różności targów FVF 2013

  Różności targów FVF 2013

  Łódzkie targi FVF zgromadziły w tym roku ponad 140 wystawców. Na trwającej do soboty imprezie pokazują oni wszystko, czego do szczęścia potrezbuje każdy fotografi i kamerzysta.
 • Fotograficzna drukarka z Wi-Fi

  Fotograficzna drukarka z Wi-Fi

  Firma Epson zaprezentowała bezprzewodową drukarkę fotograficzną A3+ Stylus Photo 1500W. Urządzenie, za sprawą wbudowanego interfejsu Wi-Fi, umożliwia drukowanie z laptopów, komputerów stacjonarnych oraz - dzięki aplikacji Epson iPrint - najnowszych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety (Apple i Android).

Filmy - Epson (1)