EOS

Artykuły - EOS (45)

 • EOS R5 i EOS R6 - profesjonalne aparaty Canona

  EOS R5 i EOS R6 - profesjonalne aparaty Canona

  Canon prezentuje EOS R5 i EOS R6 – dwa najnowsze i najbardziej zaawansowane pełnoklatkowe bezlusterkowce z serii EOS R z mocowaniem obiektywów RF.
 • Canon EOS Ra - aparat zaprojektowany z myślą o astrofotografii

  Canon EOS Ra - aparat zaprojektowany z myślą o astrofotografii

  Canon zaprezentował pierwszy pełnoklatkowy, konsumencki aparat do astrofotografii – EOS Ra. To model konstrukcyjnie oparty na korpusie EOS R, który spośród obecnie dostępnych na rynku aparatów do astrofotografii wyróżnia się mobilną konstrukcją, a do tego nie wymaga zewnętrznego zasilania oraz podłączenia do komputera podczas fotografowania.
 • Canon wyprodukował 70 mln aparatów EOS

  Canon wyprodukował 70 mln aparatów EOS

  ​Firma Canon poinformowała, że produkcja aparatów z wymienną optyką z linii EOS (cyfrowych i analogowych) przekroczyła liczbę 70 mln sztuk.
 • Najlepszy sprzęt targów FVF 2013

  Najlepszy sprzęt targów FVF 2013

  Podczas trwających targów Film Video Foto w Łodzi przeprowadzono konkurs na najlepsze produkty z branży foto i wideo. Jaki sprzęt zdobył medale i wyróżnienia?
 • Canon EOS 700D i EOS 100D - nowe lustrzanki

  Canon EOS 700D i EOS 100D - nowe lustrzanki

  Canon zaprezentował dziś dwa nowe aparaty z konsumenckiej linii lustrzanek cyfrowych (DSLR) klasy podstawowej - EOS 700D i EOS 100D oraz nowy standardowy obiektyw o zmiennej ogniskowej EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM. Aparaty zapewniają wysoką rozdzielczość 18 megapikseli (MP).
 • Bezlusterkowiec i dwie nowe lustrzanki Canona już na początku przyszłego roku?

  Bezlusterkowiec i dwie nowe lustrzanki Canona już na początku przyszłego roku?

  Plotki z obozu Canona: prawdopodobnie już w lutym i marcu poznamy nowego bezlusterkowca i dwie lustrzanki, w tym jedną z matrycą ponad 40 Mpix.
 • Canon ma nowy pomysł na pełną klatkę

  Canon ma nowy pomysł na pełną klatkę

  Kilka dni po premierze pełnoklatkowego Nikona D600 także Canon zaprezentował popularny model lustrzanki Full Frame. EOS 6D to najmniejszy i najlżejszy pełnoklatkowy aparat DSLR w ofercie japońskiego giganta. Rozmiary i waga nowej lustrzanki są podobne, jak w modelu EOS 60D.
 • C100 - nowa kamera Canona w rodzinie Cinema EOS

  C100 - nowa kamera Canona w rodzinie Cinema EOS

  Firma Canon rozszerza system Cinema EOS o nową, kompaktową kamerę z wymienną optyką EOS C100. Urządzenie bazuje na rozwiązaniach uznanego modelu EOS C300 i oferuje ponadto zestaw funkcji automatycznych, przeznaczonych dla osób, które po raz pierwszy odkrywają możliwości systemu filmowego Canona.
 • Canon: Nowy firmware dla modelu EOS 7D

  Canon: Nowy firmware dla modelu EOS 7D

  Firma Canon poinformowała, że jest już dostępna nowa wersja oprogramowania (firmware v2) dla aparatu EOS 7D. Nowy firmware poprawia jakość obrazu, zwiększa szybkość fotografowania oraz rozszerza funkcje kreatywne.
 • EOS M - czy taki będzie bezlusterkowiec Canona?

  EOS M - czy taki będzie bezlusterkowiec Canona?

  Plotek na temat długo oczekiwanego bezlusterkowca Canona ciąg dalszy. Tym razem do internetu wyciekło nawet zdjęcie, przedstawiające domniemany aparat o nazwie EOS M. Premiera cyfrówki ma mieć miejsce ponoć 23 lipca.

Filmy - EOS (2)

 • Canon EOS M

  EOS M to pierwszy model bezlusterkowego aparatu z wymienną optyką w ofercie firmy Canon. Ta niewielka cyfrówka wyposażona została w wiele rozwiązań znanych z lustrzanek EOS i może z powodzeniem zastąpić nawet bardziej zaawansowane aparaty.
 • Wyjątkowy aparat od Canona

  EOS M to pierwszy model bezlusterkowego aparatu z wymienną optyką w ofercie firmy Canon. Ta niewielka cyfrówka wyposażona została w wiele rozwiązań znanych z lustrzanek EOS i może z powodzeniem zastąpić nawet bardziej zaawansowane aparaty.