Emerson Lake And Palmer

Artykuły - Emerson Lake And Palmer (7)

 • Summer Fog Festival 2020: Carl Palmer kolejną gwiazdą

  Summer Fog Festival 2020: Carl Palmer kolejną gwiazdą

  12 września w warszawskim klubie Progresja odbędzie się druga edycja Summer Fog Festival, którego celem jest promocja rocka progresywnego i psychodelicznego.
 • Greg Lake nie żyje. Świat muzyki w żałobie

  Greg Lake nie żyje. Świat muzyki w żałobie

  Z całego świata napływają kondolencje po śmierci Grega Lake'a, współtwórcy rockowej supergrupy Emerson, Lake And Palmer, znanego także z zespołów King Crimson, Asia i Ringo Starr & His All-Starr Band.
 • Greg Lake nie żyje. Gwiazdor rocka miał 69 lat

  Greg Lake nie żyje. Gwiazdor rocka miał 69 lat

  7 grudnia zmarł Greg Lake, współtwórca rockowej supergrupy Emerson, Lake And Palmer, znany także z zespołów King Crimson, Asia i Ringo Starr & His All-Starr Band.
 • Keith Emerson: Dlaczego popełnił samobójstwo?

  Keith Emerson: Dlaczego popełnił samobójstwo?

  "Nie chciał zawieść fanów" - mówi Mari Kawaguchi, partnerka wirtuoza instrumentów klawiszowych Keitha Emersona, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo.
 • Keith Emerson nie żyje. Muzyk miał 71 lat

  Keith Emerson nie żyje. Muzyk miał 71 lat

  W nocy z czwartku na piątek zmarł Keith Emerson, mistrz instrumentów klawiszowych znany przede wszystkim z rockowej supergrupy Emerson, Lake & Palmer. Muzyk najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.
 • Przewodnik rockowy. Greg Lake - Lucky Man

  Przewodnik rockowy. Greg Lake - Lucky Man

  Dziś będzie o artyście, którego wspaniały głos zna każdy kto, choćby tylko z przypadku i tylko "słuchowo", zapuścił się w klasykę rocka, a którego imienia oraz nazwiska wielu fanów współczesnej muzyki niepoważnej najzwyczajniej w świecie może prostu nie znać. I właściwie nie ma co się specjalnie dziwić.
 • Carl Palmer w Opolu

  Carl Palmer w Opolu

  Carl Palmer, wspaniały angielski perkusista, znany z grup Emerson Lake And Palmer, Atomic Rooster i Asia, zagrał w środę, 25 września, w Opolu. Koncert odbył się w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego, a Palmerowi na scenie towarzyszyli polscy muzycy - gitarzysta Marek Napiórkowski i basista Krzysztof Ścierański.