Elżbieta II

Artykuły - Elżbieta II (208)

 • Elżbieta II otwiera swoją posiadłość dla... widzów kina samochodowego

  Elżbieta II otwiera swoją posiadłość dla... widzów kina samochodowego

  Obywatele Wielkiej Brytanii będą teraz mogli poczuć się, jak członkowie rodziny królewskiej. Elżbieta II w swojej prywatnej rezydencji Sandringham Estate zamierza bowiem gościć kinomaniaków. Pierwszy seans ma się odbyć 25 września.
 • Elżbieta II: Królowa zakochana w czekoladzie

  Elżbieta II: Królowa zakochana w czekoladzie

  Na talerzu Elżbiety II wszystkie warzywa muszą być tej samej wielkości, a jeśli ma ochotę na jajka, to tylko te w brązowych skorupkach. Aby uniknąć nieprzystojnych skojarzeń, banana je nożem i widelcem. Co jeszcze wiemy o kulinarnych upodobaniach królowej? Poniżej publikujemy fragment książki Wiki Filipowicz pt. "Przy stole z królem", w którym znajdziemy obszerną odpowiedź na to pytanie.
 • Królowa Elżbieta podjęła ważną decyzję

  Królowa Elżbieta podjęła ważną decyzję

  Królowa Elżbieta II już za kilka miesięcy skończy 94 lata. Okazuje się jednak, że monarchini trzyma rękę na pulsie i jest otwarta na zmiany.
 • Królowa Elżbieta lubi rozpieszczać swojego prawnuka

  Królowa Elżbieta lubi rozpieszczać swojego prawnuka

  Królowa Elżbieta dobrze odnajduje się w roli prababci. Lubi obdarowywać księcia George'a prezentami.
 • Ringo Starr otrzyma tytuł szlachecki?

  Ringo Starr otrzyma tytuł szlachecki?

  Według nieoficjalnych informacji, na noworocznej liście wyróżnionych przez królową Elżbietę II może znaleźć się Ringo Starr.
 • Mo Farah otrzymał tytuł szlachecki

  Mo Farah otrzymał tytuł szlachecki

  Utytułowany brytyjski biegacz Mo Farah, mistrz olimpijski z 2012 i 2016 roku na 5000 i 10 000 metrów, otrzymał tytuł szlachecki z rąk królowej Elżbiety II. Od nowego sezonu 34-letni lekkoatleta będzie startował w zawodach ulicznych, głównie w maratonach.
 • Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Czego słucha brytyjska rodzina królewska?

  Po ujawnieniu historii sprzed kilku lat o tym, jak Elżbieta II brawurowo tańczyła na przyjęciu do utworu "Dancing Queen" grupy ABBA, brytyjscy dziennikarze zaczęli zastanawiać się i przypominać sobie, jakie preferencje muzyczne mają inni członkowie rodziny królewskiej. Oto wyniki poszukiwań.
 • Do czego tańczy Elżbieta II?

  Do czego tańczy Elżbieta II?

  Brytyjski dziennik "The Mirror" przytoczył historię, z której dowiadujemy się, do jakiego popularnego utworu lubi tańczyć królowa Elżbieta II.
 • Rihanna przerobiła zdjęcia królowej Elżbiety

  Rihanna przerobiła zdjęcia królowej Elżbiety

  Rihanna nietypowo świętowała 91. urodziny królowej Wielkiej Brytanii, Elżbiety II. Na swoim Instagramie umieściła przerobione zdjęcia monarchini, co nie spodobało się części jej fanów.
 • Jamie Murray z Orderem Imperium Brytyjskiego

  Jamie Murray z Orderem Imperium Brytyjskiego

  Szkocki tenisista Jamie Murray nie musi już zazdrościć bratu Andy'emu Orderu Imperium Brytyjskiego. Honorowe wyróżnienie otrzymał z rąk królowej Elżbiety II za osiągnięcia w grze deblowej. Andy Murray uhonorowany został trzy lata temu.

Zdjęcia - Elżbieta II (2)

 • muzyka.interia.pl
  Gwiazdy dla królowej
 • muzyka.interia.pl
  Gwiazdy dla królowej

Filmy - Elżbieta II (1)