Elizabeth Banks

Synonimy:
Banks Elizabeth,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Elizabeth Banks (11)

 • Elizabeth Banks jako "Niewidzialna kobieta"

  Elizabeth Banks jako "Niewidzialna kobieta"

  Elizabeth Banks, znana m.in. z serii filmów "Igrzyska śmierci", a także z ostatniej wersji "Aniołków Charliego", zagra w filmie "Niewidzialna kobieta". Dodatkowo aktorka wyreżyseruje też film.
 • Elizabeth Banks: Dziś królowa komedii, a jutro...

  Elizabeth Banks: Dziś królowa komedii, a jutro...

  Przez lata była znana głównie z komedii o niedojrzałych dorosłych. Jako trzydziestolatka zagrała trzynastolatkę, później kręciła porno z Sethem Rogenem i walczyła o swojego chłopaka z animowanym kotem. Ostatnio jej kariera zaczęła się dynamicznie rozwijać. Nie tylko gra, ale także produkuje, reżyseruje i pisze scenariusze. 10 lutego 2019 roku Elizabeth Banks kończy 45 lat.
 • Elizabeth Banks i "Rozpruci na śmierć": To film dla dorosłych!

  Elizabeth Banks i "Rozpruci na śmierć": To film dla dorosłych!

  "Świetnie mi się pracowało przy tym filmie, a kukiełkowi bohaterowie wyglądają i mówią jak ludzie. Przeklinają, kochają, uprawiają seks, zachowują się jak dorośli" - wyznała Elizabeth Banks, która jedną z głównych ról w komedii "Rozpruci na śmierć". Film trafi na ekrany polskich kin 31 sierpnia 2018 roku.
 • Elizabeth Banks zmierzy się z Power Rangers

  Elizabeth Banks zmierzy się z Power Rangers

  Znana z "Igrzysk śmierci" aktorka Elizabeth Banks, wcieli się w rolę złowieszczej Rity Repulsy w filmowej adaptacji telewizyjnego serialu "Power Rangers".
 • Elizabeth Banks po zabawnej stronie życia

  Elizabeth Banks po zabawnej stronie życia

  - Nie jestem typową artystką - mówi Elizabeth Banks, śmiejąc się zaraźliwie. - Naprawdę kocham to, co robię, i czuję się spełniona. Uwielbiam wcielać się w różne postacie. Wydaje mi się, że można mnie określić mianem aktorki charakterystycznej. Robię swoje - i na tym się skupiam.
 • Wielkie zmiany

  Wielkie zmiany

  Masz ochotę na eksperymenty? Na co czekasz? Przedstawiamy najnowsze propozycje uczesań i koloryzacji. Niech zainspirują cię gwiazdy!
 • Elizabeth Banks: Dla niej wszystko?

  Elizabeth Banks: Dla niej wszystko?

  Każdą nową rolą Elizabeth Banks zbliża się do hollywoodzkiej pierwszej ligi. Na ekranach kin możemy oglądać ją obecnie w hicie "Igrzyska śmierci".
 • Cztery kolory ust

  Cztery kolory ust

  Takie szminki gwiazdy pokochały.
 • Liam Neeson u Paula Haggisa

  Liam Neeson u Paula Haggisa

  Liam Neeson dołączył do obsady najnowszego filmu Paula Haggisa "The Next Three Days". Do obrazu zostały już wcześniej zakontraktowane takie gwiazdy jak: Russell Crowe i Elizabeth Banks.
 • Elizabeth Banks dziewczyną Wahlberga

  Elizabeth Banks dziewczyną Wahlberga

  Elizabeth Banks ("Spider-Man 2", "Niepokonany Seabiscuit") zagra u boku Marka Wahlberga ("Włoska robota") w filmie "Invincible", którego produkcję przygotowuje wytwórnia Disney'a. Pierwszy klaps na planie padnie latem tego roku.

Filmy - Elizabeth Banks (1)

 • "Movie 43"

  W filmie będącym połączeniem kilku komediowych nowel zobaczymy m.in. Elizabeth Banks, Emmę Stone, Umę Thurman, Naomi Watts i Gerarda Butlera.