Elisabeth Duda

Artykuły - Elisabeth Duda (8)

 • Elizabeth Duda: Co robi i jak wygląda dziś?

  Elizabeth Duda: Co robi i jak wygląda dziś?

  Elisabeth Duda zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Europa da się lubić” emitowanym na antenie Telewizji Polskiej.
 • "Europa da się lubić" wraca po 15 latach

  "Europa da się lubić" wraca po 15 latach

  Telewizja Polska podjęła decyzję o wznowieniu talk-show „Europa da się lubić”. Ja podaje portal Wirtualnemedia.pl, format powróci w ramach uczczenia 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
 • Film o Marii Skłodowskiej-Curie

  Film o Marii Skłodowskiej-Curie

  Polska aktorka francuskiego pochodzenia Elisabeth Duda zagrała główną rolę w filmie "Śladami Marii Skłodowskiej-Curie". Fabularyzowany dokument będzie w 2012 r. prezentowany w telewizjach w Polsce i Francji. Wyreżyserował go Krzysztof Rogulski.
 • Oddała mu się całkowicie!

  Oddała mu się całkowicie!

  Na ekrany kin we Francji wchodzi w środę film fabularny "Kobiety, które kochały Ryszarda Wagnera", w którym jedną z głównych ról - żony wielkiego kompozytora Cosimy von Bullow - gra francusko-polska aktorka Elisabeth Duda.
 • Zastąpi Kingę Rusin

  Zastąpi Kingę Rusin

  Wiadomo już kto zastąpi Kingę Rusin w programie "Dzień dobry TVN". Nową twarzą poranka zostanie Elisabeth Duda.
 • Wakacyjna Elisabeth Duda

  Wakacyjna Elisabeth Duda

  Kolejną edycję letniego magazynu "Projekt plaża" obok Oliviera Janiaka i Agnieszki Cegielskiej poprowadzi Elisabeth Duda, aktorka znana w Polsce z udziału w show "Europa da się lubić" oraz z "Tańca z gwiazdami".
 • Elizabeth Duda w negliżu

  Elizabeth Duda w negliżu

  Gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Playboy", który lada dzień ukaże się na rynku, będzie najsłynniejsza Francuzka w Polsce -Elisabeth Duda!
 • Na plaży z Olivierem Janiakiem

  Na plaży z Olivierem Janiakiem

  Od 2 lipca do 24 sierpnia potrwa druga wakacyjna trasa stacji TVN z programem "Projekt plaża". W tym roku ekipa telewizyjna odwiedzi osiem miast. Program poprowadzą: Agnieszka Cegielska, Elisabeth Duda oraz Olivier Janiak.

Filmy - Elisabeth Duda (1)

 • Kim jest polska Celine Dion?

  Piękna, pochodząca z Francji aktorka, Elisabeth Duda, którą polscy widzowie polubili po jej występach w programach „Europa da się lubić” i „Taniec z gwiazdami”, tym razem postanowiła zaszokować samych paryżan. W najnowszej komedii „Na tropie Marsupilami”, Duda dubbinguje… Celine Dion. „Bardzo mi na tym zależało, żeby zobaczyć twarze moich znajomych we Francji, kiedy puszczę im film i zobaczą kogo dubluję” – mówi Duda – „Francuzi śmieją się z jej kanadyjskiego akcentu, tak jak Polacy z języka czeskiego”. Film „Na tropie Marsupilami” stał się absolutnym hitem we Francji. W komedii twórców „Asterixa i Obelixa: Misja Kleopatra” zakochało się aż 6 mln Francuzów. W komedii "Na tropie Marsupilami" Dudzie partnerują także: Pascal Brodnicki, Cezary Pazura, Jarosław Boberek, Katarzyna Zielińska, Radosław Pazura i Arkadiusz Jakubik. „Na tropie Marsupilami” w polskich kinach już od 28 września!