eliminacje Euro 2016

Artykuły - Eliminacje Euro 2016 (756)

Filmy - Eliminacje Euro 2016 (27)

 • Adam Nawałka o wyborze kadry

  Kontuzje wpłynęły na to, że wybierałem piłkarzy z mniejszej grupy - powiedział Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.
 • Duńskie media podgrzewają atmosferę przed barażem ze Szwecją

  Król Karol Gustaw przypalany papierosem, Pippi Langstrump z odciętą głową... To nie scenariusz horroru klasy B, ale spot duńskiej telewizji, podgrzewający atmosferę przed barażowym dwumeczem o Euro 2016 ze Szwecją. Kanał Piąty postanowił w kontrowersyjny sposób zmotywować podopiecznych Mortena Olsena. W materiale widzimy również niszczenie mebli z IKEI oraz palenie płyt ABBY i Ace of Base. - Jak to skomentuję? Wywołali wojenkę. Ale rozumiemy ich zapał. Dla naszych małych braci gra przeciwko Szwecji i takim zawodnikom jak Zlatan musi być wielkim przeżyciem - odpowiedział Osman Emir Begović, dyrektor do spraw sportu w szwedzkiej telewizji. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Albania kupiła awans na Euro 2016? UEFA zbada mecz

  Mecz Albanii z Armenią w ostatniej kolejce eliminacji zdaniem dziennikarzy serbskiej gazety „Kurir” mógł zostać ustawiony.
 • Danny Blind po kompromitacji Holandii w eliminacjach Euro 2016

  - Nie jesteśmy Niemcami, ani Hiszpanią - powiedział selekcjoner reprezentacji Holandii Danny Blind po ostatnim meczu eliminacji Euro 2016. Grający kompromitująco "Oranje" nie zdołali wywalczyć nawet miejsca w barażach, tym samym zabraknie ich na ME we Francji. Blind zostaje na stanowisku.