ekstremalne

Artykuły - Ekstremalne (41)

 • Ekstremalna Anna Karczmarczyk

  Ekstremalna Anna Karczmarczyk

  Anna Karczmarczyk podobnie jak jej bohaterka z "To nie koniec świata!" interesuje się motocyklami. Aktorka marzy też o skoku ze spadochronem.
 • Agnieszka Sienkiewicz: Ekstremalna przyjaciółka

  Agnieszka Sienkiewicz: Ekstremalna przyjaciółka

  Agnieszka Sienkiewicz, odtwórczyni roli Doroty z "Przyjaciółek", opowiada, czy jej bohaterka znów pokaże pazurki. Aktorka zdradza także, w czym podobna jest do Kasi z "M jak Miłość" i co pozwala jej zachować stabilizację w życiu.
 • Jurorka "Top Chef" i jej ekstremalne hobby!

  Jurorka "Top Chef" i jej ekstremalne hobby!

  Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, jurorka "Top Chef", pochwaliła się swoją nową pasją!
 • Rynki finansowe ekstremalnie wyczulone

  Przekaz ze strony Fed był raczej wyważony, niemniej jednak rynki finansowe były ekstremalnie wyczulone na wszelkie najmniejsze sygnały mówiące o normalizacji polityki pieniężnej. Ze strony Fed padł sygnał że pierwsze podwyżki mogą mieć miejsce najwcześniej w połowie 2015 roku i niewielki wzrost rentowności 2 letnich papierów europejskich i amerykańskich (w stosunku do 10 lat) sugeruje, że oczekiwania odnośnie utrzymywania stóp bez zmian, do tego momentu, są dobrze zakorzenione.
 • Phil Anselmo: Będzie ekstremalnie

  Phil Anselmo: Będzie ekstremalnie

  "Znów zapragnąłem nagrać ekstremalną płytę" - o swoim debiutanckim, solowym dokonaniu "Walk Through Exits Only" mówi Phil Anselmo, legendarny frontman Pantery i Down.
 • Anselmo ekstremalny jak diabli

  Anselmo ekstremalny jak diabli

  "Walk Through Exits Only", pierwszy solowy album Philipa Anselmo ma być jednym z najbardziej ekstremalnych dokonań byłego wokalisty Pantery.
 • Charlize Theron: Ekstremalnie zimna?

  Charlize Theron: Ekstremalnie zimna?

  Charlize Theron gra jedną z ważniejszych ról w najnowszym filmie Ridleya Scotta "Prometeusz". Kim tak naprawdę jest zimna bizneswoman z korporacji, finansującej misję kosmiczną, w którą wciela się hollywoodzka aktorka, laureatka Oscara?
 • Najbardziej ekstremalni wykonawcy. Lista!

  Najbardziej ekstremalni wykonawcy. Lista!

  Serwis Revolver opublikował zestawienie wykonawców, których kariery obfitowały w makabryczne wydarzenia i szokujące skandale.
 • Off Festival Katowice 2012: Ekstremalna muzyka na trudne czasy

  Off Festival Katowice 2012: Ekstremalna muzyka na trudne czasy

  Kryzys, wojny, niepokoje społeczne - tego rodzaju nastroje zawsze znajdowały swoje odbicie w muzyce. Chcecie dowodów? Cybercore'owy jazgot Atari Teenage Riot, brutalna prawda Converge, kipiący bólem soul Charlesa Bradley'a i oświecona ironia Świetlików powinny wam wystarczyć. Ich wszystkich - a także Shabazz Palaces, Other Lives i Kirk - zobaczycie w sierpniu na Off Festivalu.
 • Kobieta ekstremalna

  Kobieta ekstremalna

  Kocha techniczne nowinki, ale i naturę. Ewa Wachowicz zdradza, jak łączy te pasje.

Filmy - Ekstremalne (1)