Z karnego - Ekstraklasa

Synonimy:
futbol ekstraklasa, piłkarska ekstraklasa
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ekstraklasa (17)

 • Legia - Górnik 1-0. Skandaliczne zachowanie kibiców gości

  Legia - Górnik 1-0. Skandaliczne zachowanie kibiców gości

  Legia Warszawa wygrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1-0 w hicie 16. kolejki Ekstraklasy. Skandaliczne podczas tego spotkania zachowywali się kibice gości. Fani z Zabrza próbowali przedostać się na sektor zajmowany przez gospodarzy, pryskali także w ich kierunku gaśnicami.
 • "Bobo" Kaczmarek ironicznie skomentował system ESA 37

  "Bobo" Kaczmarek ironicznie skomentował system ESA 37

  Szefowie Ekstraklasy SA opowiedzieli się za utrzymaniem systemu ESA 37, w którym po 30 kolejkach Ekstraklasa jest dzielona na grupy spadkową i mistrzowską z podziałem punktów na pół, a następnie rozgrywa się siedem kolejek w części finałowej. System budzi kontrowersje, a bardzo ostro skrytykował go m.in. Bogusław Kaczmarek.
 • One będą kibicować piłkarzom Ekstraklasy. Piękne żony i dziewczyny

  One będą kibicować piłkarzom Ekstraklasy. Piękne żony i dziewczyny

  Już w piątek piłkarze wrócą na boiska Ekstraklasy. Będą im kibicować ich ukochane: żony, narzeczone, dziewczyny. Oto piękne drugie połówki piłkarzy polskiej ligi.
 • Rzeźniczak o spalonym i majtkach Orlando Sa

  Rzeźniczak o spalonym i majtkach Orlando Sa

  Był spalony, czy nie? Legia Warszawa wymęczyła w piątek skromne 1-0 z Lechią Gdańsk po golu Orlando Sa, który był chyba na minimalnym spalonym. Swoje zdanie na ten temat ma Jakub Rzeźniczak.
 • Duszan Kuciak o mało nie wywołał bójki na boisku

  Duszan Kuciak o mało nie wywołał bójki na boisku

  Bramkarz Legii Warszawa Duszan Kuciak znów nie utrzymał nerwów na wodzy po nieudanym zagraniu kolegi z drużyny i podczas meczu sprowokował awanturę.
 • Kibice Legii skazani za antysemickie okrzyki

  Kibice Legii skazani za antysemickie okrzyki

  Kibice Legii Warszawa zostali skazani za antysemickie okrzyki w stronę fanów Widzewa Łódź.
 • Niepełnosprawny fan Lecha tworzy kolekcję szalików piłkarskich

  Mieć największą w Polsce kolekcję szalików piłkarskich - oto marzenie 22-letniego, niepełnosprawnego fana Lecha Poznań. Dzięki pomocy kibiców Patryk Grab ma ich ok. 500. Wie jednak, że są kolekcjonerzy, którzy posiadają ich ponad dwukrotnie więcej.
 • "Kasa będzie jutro", czyli film, jakiego jeszcze nie było

  "Kasa będzie jutro", czyli film, jakiego jeszcze nie było

  Chciałbyś wejść do szatni, zobaczyć, jak wyglądają przedmeczowe odprawy, poczuć atmosferę szatni? Do tego jeśli to wszystko dzieje się w Polonii Warszawa, którą do ruiny doprowadził Ireneusz Król, to już wiadomo, że będzie ciekawie. 26 grudnia Canal+ Sport pokaże film "Kasa będzie jutro". My już go widzieliśmy.
 • Piłkarz Legii będzie musiał zapłacić za wpis na Twitterze

  Obrońca Legii Warszawa Marko Szuler dostanie karę finansową za wpis na Twitterze o kontuzjach piłkarzy warszawskiego klubu - informuje "Fakt". Na razie został przesunięty do rezerw.
 • Sędzia Musiał się tłumaczy. "Biegałem tylko za córeczką"

  Wczoraj informowaliśmy, że sędzia Tomasz Musiał został odsunięty od prowadzenia meczów 1. kolejki nowego sezonu w powodu trzech kilogramów nadwagi. W rozmowie z "Faktem" arbiter stwierdził, że na urlopie biegał tylko za małą córeczką.