Edyta Pazura

Artykuły - Edyta Pazura (31)

 • Cezary Pazura przeżywa trudne chwile! Wspiera go Edyta Pazura!

  Cezary Pazura przeżywa trudne chwile! Wspiera go Edyta Pazura!

  Edyta Pazura w instagramowym wpisie ujawnia, że jej mąż otrzymuje groźby karalne w związku ze swoim udziałem w kampanii promującej szczepienia przeciwko Covid-19. Kto wziął Cezarego Pazurę na celownik?
 • Edyta Pazura pozuje topless

  Edyta Pazura pozuje topless

  Edyta Pazura słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Żona Cezarego Pazury opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje półnaga w łóżku.
 • Żona Cezarego Pazury rozważa wycofanie się z show-biznesu

  Żona Cezarego Pazury rozważa wycofanie się z show-biznesu

  Edyta Pazura jest bardzo rozżalona z powodu tego, że internauci bezrefleksyjnie krytykują celebrytów, w tym ją i jej męża. To rozgoryczenie sprawia, że żona, a zarazem menadżerka Cezarego Pazury poważnie zastanawia się nad tym, by odejść z show-biznesu.
 • Edyta Pazura pokazała ciało w bikini. Żona aktora zamieściła szczery wpis

  Edyta Pazura pokazała ciało w bikini. Żona aktora zamieściła szczery wpis

  Edyta Pazura wspomina niedawne wakacje na Malediwach. Żona aktora Cezarego Pazury opublikowała zdjęcie z plaży, na którym jest w samym bikini. Pod spodem zamieściła obszerny wpis, w którym zabrała głos w sprawie komentarzy, z jakimi muszą mierzyć się matki.
 • Edyta Pazura nago w wannie. Chwile relaksu

  Edyta Pazura nago w wannie. Chwile relaksu

  Edyta Pazura od lat jest w stałym kontakcie z fanami. Jej instagramowe konto obserwuje kilkaset tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie! Blogerka chętnie opowiada o swojej codzienności, publikuje relacje z domowego zacisza czy pracy. Ostatnio pokazała, jak wygląda "chwila wytchnienia" matki trójki dzieci.
 • ​Edyta i Cezary Pazurowie po 13 latach oszczędzania uzbierali kasę na podróż poślubną

  ​Edyta i Cezary Pazurowie po 13 latach oszczędzania uzbierali kasę na podróż poślubną

  Popularny aktor i jego żona jeszcze przed ślubem umówili się, że każdą pięciozłotówkę, jaka trafi do ich portfeli, będą wrzucać do skarbonki. Dziś Edyta Pazura ogłosiła, że nadszedł czas, by otworzyć ten "sejf".
 • Żonie Cezarego Pazury grożono śmiercią

  Żonie Cezarego Pazury grożono śmiercią

  Edyta Pazura jeszcze w poniedziałek walczyła o dobre imię swojego męża, którego posądzono o to, że znalazł się w grupie zaszczepionych poza kolejnością VIP-ów. Ale już następnego dnia opublikowała na Instagramie post, w którym informuje, że teraz będzie przez dwa tygodnie odpoczywała od mediów społecznościowych.
 • Edyta Pazura ujawniła swoją chorobę. Pokazała zdjęcie twarzy

  Edyta Pazura ujawniła swoją chorobę. Pokazała zdjęcie twarzy

  Edyta Pazura już niejednokrotnie udowadniała, że nie ma dla niej tematów tabu. Tym razem żona Cezarego Pazury opowiedziała o swoich wieloletnich zmaganiach z chorobą Hashimoto. Na zdjęciu zobaczyliśmy, jak wygląda bez makijażu.
 • Edyta Pazura żartuje i pokazuje śmiałe zdjęcie

  Edyta Pazura żartuje i pokazuje śmiałe zdjęcie

  Wielu Polaków jest rozczarowanych decyzją rządu dotyczącą zakazu przemieszczania się w tegorocznego Sylwestra. Jednak Edyta Pazura postanowiła podejść do sprawy z humorem.
 • Edyta Pazura wbija szpileczkę innym matkom

  Edyta Pazura wbija szpileczkę innym matkom

  Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci. Niedawno zdradziła, jak radzi sobie w trudnej, pandemicznej rzeczywistości.

Filmy - Edyta Pazura (7)

 • Cezary Pazura w towarzystwie młodszej żony

  Edyta Pazura jest, aż o 25 lat młodsza od swojego męża. Różnica wieku pomiędzy partnerami wzbudzała przez długi czas wiele kontrowersji. Z czasem żona aktora nauczyła się radzić sobie z nieprzychylnymi komentarzami. Dziś otwarcie mówi o tym, że uodpornienie się na zewnętrzną krytykę zajęło jej pięć lat.
 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Tylko miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły.