Edyta Pazura

Artykuły - Edyta Pazura (26)

 • Edyta i Cezary Pazurowie: tragedia w ich rodzinie

  Edyta i Cezary Pazurowie: tragedia w ich rodzinie

  Edyta Pazura niedawno urodziła trzecie dziecko – w czerwcu tego roku na świat przyszła mała Rita.
 • Edyta Pazura zachwyca sylwetką po porodzie

  Edyta Pazura zachwyca sylwetką po porodzie

  Edyta Pazura w czerwcu tego roku urodziła swoje trzecie dziecko. Mała Rita ma dwójkę starszego rodzeństwa: 9-letnią Amelię oraz 6-letniego Antoniego Józefa.
 • Edyta Pazura pochwaliła się figurą po porodzie

  Edyta Pazura pochwaliła się figurą po porodzie

  Edyta Pazura i jej mąż Cezary doczekali się już trójki dzieci. W 2009 roku na świat przyszła ich córka Amelia, trzy lata później syn Antoni Józef, a 1 czerwca 2018 roku urodziła się Rita.
 • Edyta Pazura w stylizacji na Komunię córki

  Edyta Pazura w stylizacji na Komunię córki

  Edyta i Cezary Pauzrowie lada moment powitają na świecie trzeciego potomka. Para ma już córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (ur. 2012).
 • Edyta Pazura ćwiczy w zaawansowanej ciąży

  Edyta Pazura ćwiczy w zaawansowanej ciąży

  Edyta i Cezary Pazurowie spodziewają się trzeciego dziecka. Para ma już córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (2012). Kolejny poród zbliża się wielkimi krokami.
 • Miłosne początki znanych par

  Miłosne początki znanych par

  O tym, że ponad wszystko kochamy nietypowe historie miłosne może świadczyć niesłabnąca popularność takich filmów jak „Titanic” (1997), „Notting Hill” (1999) czy „Pamiętnik” (2004). Ronimy łzy przy „Przeminęło z wiatrem” (choć od premiery ekranizacji minęło niemal 80 lat), a kultowy taniec Jennifer Grey i Patricka Swayze doczekał się ponad 260 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.
 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa. Żona Cezarego Pazury z powodu nagonki medialnej wielokrotnie chciała uciec do rodzinnego Krakowa. Twierdzi, że nie była przygotowana na taką niechęć i nie wiedziała, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni. Dziś potrafi już radzić sobie z internetowym hejtem - unika konfrontacji i nie przejmuje się negatywnymi emocjami krytykujących ją osób.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.
 • Co Edyta Pazura czyta swoim dzieciom?

  Co Edyta Pazura czyta swoim dzieciom?

  Edyta Pazura opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o książkach, które czyta swoim dzieciom. Dlaczego wyjątkowo lubi rymowane łamańce językowe? Czym książki z serii "Świat w obrazkach" przyciągają dzieci i rodziców?

Filmy - Edyta Pazura (8)

 • Cezary Pazura w towarzystwie młodszej żony

  Edyta Pazura jest, aż o 25 lat młodsza od swojego męża. Różnica wieku pomiędzy partnerami wzbudzała przez długi czas wiele kontrowersji. Z czasem żona aktora nauczyła się radzić sobie z nieprzychylnymi komentarzami. Dziś otwarcie mówi o tym, że uodpornienie się na zewnętrzną krytykę zajęło jej pięć lat.
 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Tylko miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły.