Edyta Pazura

Artykuły - Edyta Pazura (24)

 • Edyta Pazura zachwyca sylwetką po porodzie

  Edyta Pazura zachwyca sylwetką po porodzie

  Edyta Pazura w czerwcu tego roku urodziła swoje trzecie dziecko. Mała Rita ma dwójkę starszego rodzeństwa: 9-letnią Amelię oraz 6-letniego Antoniego Józefa.
 • Edyta Pazura pochwaliła się figurą po porodzie

  Edyta Pazura pochwaliła się figurą po porodzie

  Edyta Pazura i jej mąż Cezary doczekali się już trójki dzieci. W 2009 roku na świat przyszła ich córka Amelia, trzy lata później syn Antoni Józef, a 1 czerwca 2018 roku urodziła się Rita.
 • Edyta Pazura w stylizacji na Komunię córki

  Edyta Pazura w stylizacji na Komunię córki

  Edyta i Cezary Pauzrowie lada moment powitają na świecie trzeciego potomka. Para ma już córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (ur. 2012).
 • Edyta Pazura ćwiczy w zaawansowanej ciąży

  Edyta Pazura ćwiczy w zaawansowanej ciąży

  Edyta i Cezary Pazurowie spodziewają się trzeciego dziecka. Para ma już córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (2012). Kolejny poród zbliża się wielkimi krokami.
 • Miłosne początki znanych par

  Miłosne początki znanych par

  O tym, że ponad wszystko kochamy nietypowe historie miłosne może świadczyć niesłabnąca popularność takich filmów jak „Titanic” (1997), „Notting Hill” (1999) czy „Pamiętnik” (2004). Ronimy łzy przy „Przeminęło z wiatrem” (choć od premiery ekranizacji minęło niemal 80 lat), a kultowy taniec Jennifer Grey i Patricka Swayze doczekał się ponad 260 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.
 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa. Żona Cezarego Pazury z powodu nagonki medialnej wielokrotnie chciała uciec do rodzinnego Krakowa. Twierdzi, że nie była przygotowana na taką niechęć i nie wiedziała, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni. Dziś potrafi już radzić sobie z internetowym hejtem - unika konfrontacji i nie przejmuje się negatywnymi emocjami krytykujących ją osób.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły. Zapewnia jednak, że mimo wielu trudnych momentów nie wyzbyła się wrażliwości.
 • Co Edyta Pazura czyta swoim dzieciom?

  Co Edyta Pazura czyta swoim dzieciom?

  Edyta Pazura opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o książkach, które czyta swoim dzieciom. Dlaczego wyjątkowo lubi rymowane łamańce językowe? Czym książki z serii "Świat w obrazkach" przyciągają dzieci i rodziców?
 • Dla niej zrobię wszystko!

  Dla niej zrobię wszystko!

  Za co kocha żonę, a czego nigdy by jej nie wybaczył? Co sądzi o polskim show-biznesie? I czy to prawda, że boryka się z problemami finansowymi? Aktor odpowiada na niewygodne pytania!

Filmy - Edyta Pazura (7)

 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Tylko miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa.
 • Edyta Pazura: Nie radziłam sobie z falą hejtu

  Edyta Pazura przyznaje, że jej początki w show-biznesie były wyjątkowo trudne. Twierdzi, że bardzo przeżyła niechęć, jaka spotkała ją ze strony mediów i internautów, nie zdawała sobie bowiem sprawy z tego, że ludzie mogą być tak okrutni.
 • Edyta Pazura: Silna, ale wrażliwa

  ​Gdy weszłam do świata show biznesu dostałam po głowie - wspomina Edyta Pazura. Żona słynnego aktora twierdzi, że minione lata nauczyły ją pokory i wewnętrznej siły.
 • Cezary Pazura: Moja żona zna moje potrzeby

  Żona Cezarego Pazury od niedawna jest jego menadżerem. Dba o jego artystyczny wizerunek i kwestie organizacyjne. Aktor zdecydował się na takie rozwiązanie, bo - jego zdaniem - Edyta jest skrupulatna i dokładna. Oboje mają nadzieję, że ta sytuacja korzystnie wpłynie na ich związek, bo, łącząc życie prywatne z zawodowym, będą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. - Jest takie piękne chińskie przysłowie, że jest czas na łowienie ryb, ale jest też czas na suszenie sieci. I właśnie po to jest taki menadżer jak żona. Ona wie, czego jej mąż naprawdę potrzebuje oprócz pracy – mówi Pazura.