Ed Harris

Synonimy:
Harris Ed,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ed Harris (20)

 • Ed Harris: Czekając na Oscara

  Ed Harris: Czekając na Oscara

  Był czterokrotnie nominowany do Oscara, jednak wciąż czeka na pierwszą statuetkę Akademii w karierze. Niezapomniany dzięki kreacjom w "Truman show", "Godzinach" i "Pollocku" amerykański aktor Ed Harris obchodzi w sobotę, 28 listopada, 65. urodziny.
 • Tajna misja Duchovnego

  Tajna misja Duchovnego

  David Duchovny, znany przede wszystkim z serialowych ról w "Z archiwum X" i "Californication", dołączył do obsady niezależnego thrillera "Phantom".
 • Legendarny reżyser o polskim żołnierzu

  Legendarny reżyser o polskim żołnierzu

  "Niepokonani" - najnowszy film Petera Weira, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, opowiada o ucieczce grupy więźniów, w tym polskiego żołnierza - Janusza, z sowieckiego łagru na Syberii. Obraz zadebiutuje w rodzimych kinach w piątek, 8 kwietnia.
 • "Polski" film Petera Weira

  "Polski" film Petera Weira

  "Niepokonani"- film Petera Weira w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadający o polskim żołnierzu, który wraz z grupą współwięźniów ucieka z sowieckiej niewoli, pokonując w ekstremalnych warunkach 8 tys. km - zrealizowano w koprodukcji z Polską. Obraz trafi na ekrany naszych kin w kwietniu.
 • Ed Harris zastąpi Liama Neesona

  Ed Harris zastąpi Liama Neesona

  Ed Harris zastąpi Liama Neesona w dramacie "What's Wrong With Virginia". Reżyserem obrazu będzie nagrodzony Oscarem za scenariusz do "Obywatela Milka", Dustin Lance Black.
 • Samuel L. Jackson czyści miejsca zbrodni

  Samuel L. Jackson czyści miejsca zbrodni

  Ed Harris dołączył do Samuela L. Jacksona ,by razem z nim zagrać w filmie "The Cleaner" - donosi serwis "Variety".
 • Ed Harris na festiwalu pianistycznym w Warszawie

  Ed Harris na festiwalu pianistycznym w Warszawie

  Aktorzy Ed Harris ("Pollock") i Diane Kruger ("Troja") przyjadą w listopadzie do Warszawy, gdzie będą gośćmi 4. Festiwalu Pianistycznego - poinformowali we wtorek, 31 października, organizator imprezy, Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena. Aktorzy wezmą udział w odbywającej się w ramach festiwalu uroczystej premierze filmu "Kopia Mistrza" w reżyserii Agnieszki Holland.
 • Będzie remake "Nieodebranego połączenia"

  Będzie remake "Nieodebranego połączenia"

  Skompletowano już obsadę amerykańskiej wersji horroru "Nieodebrane połączenie". Swój udział w filmie zapowiedzieli Gabriel Byrne ("Pająk") i Ed Harris ("Historia przemocy").