Nowe Technologie - dzwonek

Artykuły - Dzwonek (4)

 • Nowa wersja inteligentnego dzwonka od Ring

  Nowa wersja inteligentnego dzwonka od Ring

  Chcesz uczynić swój dom bardziej nowoczesnym, a przy tym bezpieczniejszym? Jeśli tak, zapewne zainteresujesz się faktem, że marka Ring wydała aktualizację do swojego inteligentnego dzwonka do drzwi.
 • Ostatni dzwonek na Gwarancję Technologii Office 2010

  Ostatni dzwonek na Gwarancję Technologii Office 2010

  Do 30 września br. kupując i aktywując pakiet Office 2007 można skorzystać z programu Gwarancji Technologii Office 2010. Program ten daje kwalifikującemu się użytkownikowi możliwość pobrania z sieci bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010 zakupionego pakietu.
 • Skomponuj własny dzwonek

  Użytkownicy telefonów komórkowych wydali ponad 4 miliardy dolarów na dzwonki do swoich komórek. Melodyjki te stworzono głównie na bazie popularnych hitów. Laboratorium multimedialne MIT ma nadzieję, że doda temu rynkowi kreatywności dzięki superprostemu w użyciu, darmowemu narzędziu do kompozycji o nazwie Hyperscope.
 • Gazeta, bułki i nowy dzwonek

  Zaprezentowane wczoraj w Atlancie urządzenie może stać się przełomowe dla rozwoju rynku dodatków dźwiękowych i graficznych dla telefonów komórkowych. Gra toczy się o 156 milionów amerykańskich abonentów sieci telefonii komórkowych. Jeśli chcieli oni ściągać nowe loga czy dzwonki, dotychczas musieli to czynić za pośrednictwem operatorów.