dzień europy

Artykuły - Dzień europy (5)

 • Marii Mileńko przepis na sukces

  Bez zbędnych rzeczy, za to z wyraźnym przekazem, co w Europie podoba się najbardziej - taki był przepis Marii Mileńko na plakat, który zwyciężył w konkursie "I love Europe". W rozmowie z PAP studentka poznańskiej ASP opowiada o tym, jak konkurs i internauci wpłynęli na jej życie.
 • Plakat polskiej studentki zwyciężył w konkursie

  Plakat polskiej studentki zwyciężył w konkursie

  Plakat autorstwa Marii Mileńko, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zwyciężył w konkursie na plakat promujący Dzień Europy 2010. Autorka zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. euro.
 • Polski plakat zwyciężył w konkursie "I love Europe"

  Polski plakat zwyciężył w konkursie "I love Europe"

  Plakat autorstwa Marii Mileńko, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zwyciężył w konkursie na plakat promujący Dzień Europy 2010. Autorka zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. euro.
 • Polski plakat wciąż w czołówce

  W nocy z niedzieli na poniedziałek okaże się, czy praca Marii Mileńko, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu wygra w konkursie na plakat promujący Dzień Europy 2010.
 • Polka prowadzi w konkursie na plakat promujący Dzień Europy

  Polka prowadzi w konkursie na plakat promujący Dzień Europy

  Polka Maria Mileńko, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zajmuje najwyższą lokatę w trwającym konkursie na plakat promujący Dzień Europy 2010. Zwycięzcę wyłonią internauci. Głosować można do jutra.
 • Międzynarodowy sukces polskiej studentki

  Międzynarodowy sukces polskiej studentki

  Polka Maria Mileńko, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zajmuje najwyższą lokatę w trwającym konkursie na plakat promujący Dzień Europy 2010. Zwycięzcę wyłonią internauci. Głosować można do niedzieli 31 stycznia.
 • Unijne symbole nielegalne?!

  Parlament Europejski chce oficjalnie zapisać w swoim regulaminie unijne symbole: flagę, hymn, Dzień Europy i motto. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się na październikowej sesji plenarnej PE - dowiedział się serwis internetowy tvp.info.