dżentelmen

Artykuły - Dżentelmen (16)

 • Chivas Regal - edycja skrojona na miarę dżentelmena

  Chivas Regal - edycja skrojona na miarę dżentelmena

  Współcześni dżentelmeni wiedzą jak wyróżnić się z tłumu. Dostrzegają wartość rzemiosła i dziedzictwa, a miarą ich sukcesu są unikatowe, luksusowe przedmioty, tworzone wyłącznie dla nich. To właśnie z myślą o dżentelmenach powstała nowa, limitowana edycja Chivas Regal Made for Gentlemen we współpracy z Patrickiem Grantem, światowej sławy krawcem z kultowej, londyńskiej ulicy Savile Row.
 • Faceci też są wrażliwi

  Faceci też są wrażliwi

  Twierdzi, że mężczyzna nie musi być twardzielem. Uwielbia rozmawiać z kobietami. Same się o tym przekonałyśmy...
 • Jak dobrze wypaść przed jej rodzicami?

  Jak dobrze wypaść przed jej rodzicami?

  W końcu przyjdzie taki moment, kiedy będziesz musiał zostać przedstawiony twoim przyszłym teściom. Nie obejdzie się bez stresu, ale mamy dla was kilka porad jak wypaść przed nimi jak najlepiej i szybko zyskać miano "syna".
 • Złodziej dżentelmen cz. II

  Złodziej dżentelmen cz. II

  Charlie "Scratch" Becker zrealizował właśnie w Westminster Bank czek na 3,5 tys. funtów. Teraz trzeba było szybko zamienić gotówkę na obcą walutę, zanim bank się zorientuje. John został więc wysłany do Paryża, żeby tam wymienił funty na franki. Ledwie statek na drugą stronę Kanału odbił od brzegu, starszego Wortha ogarnęły złe przeczucia.
 • Garou: Dżentelmen włamywacz

  Garou: Dżentelmen włamywacz

  Kanadyjski przystojniak, wielbiony także nad Wisłą wokalista Garou na swojej płycie wciela się w dżentelmena włamywacza i "kradnie" piosenki swoich ulubionych wykonawców.
 • Serialowy oficer i dżentelmen

  Serialowy oficer i dżentelmen

  Krystian Wieczorek sprawdza się zarówno w rolach uwodzicieli, jak i bezwzględnych oprawców w typie majora Halbego z "Czasu honoru".
 • Powrót dżentelmena

  Powrót dżentelmena

  Istnieje wiele sposobów na skuteczny podryw, a mężczyźni mają swoje sprawdzone metody. Jednak kobiety dobrze znają oklepane triki i liczą na coś nowego. Czym można je zaskoczyć?
 • Kaczyński to nie "dżentelmen spod budki z piwem"

  Kaczyński to nie "dżentelmen spod budki z piwem"

  W kontekście wniosku prokuratury do Sejmu o uchylenie immunitetu Zbigniewowi Ziobrze "Nasz Dziennik" zamieszcza z nim wywiad.
 • "Maluch" na Brooklynie...

  "Maluch" na Brooklynie...

  ...miejsce przeznaczone tylko do zawracania, producent odzieży używanej, dzielni policjanci w akcji i pewien dżentelmen pokazujący środkowy palec. Co te tematy mają ze sobą wspólnego? To najnowsze zdjęcia opublikowane w naszej galerii "dziwadeł" o tematyce motoryzacyjnej. A czy Ty masz zrobione przez Ciebie dobrej jakości zdjęcie dokumentujące naszą pols
 • Między nami - dżentelmenami

  Z rozbawieniem przeczytałem zapewnienia premiera, że podczas niedawnej, kilkugodzinnej rozmowy, jego brat - prezydent zawarł z Donaldem Tuskiem "dżentelmeńską umowę". Panowie dali sobie słowo honoru, że umawiają się na wybory 21 października. "Brak komisji śledczej jest NATURALNĄ KONSEKWENCJĄ tej ugody" (podkr. Pass) - powiedział JK tygodnikowi "Wprost". Skąd moje rozbawienie?