Sport - dysk

Artykuły - Dysk (9)

 • Małachowski z diamentem za rzut dyskiem

  Małachowski z diamentem za rzut dyskiem

  Mistrz Europy w rzucie dyskiem Piotr Małachowski zajął drugie miejsce w mityngu Diamentowej Ligi w Zurychu, ale zwyciężył w całym cyklu, za co otrzyma diament i 40 tys. dolarów premii.
 • Lekkoatletyczne ME: Sześć dni w Barcelonie

  Lekkoatletyczne ME: Sześć dni w Barcelonie

  Chodziarze Rafał Augustyn (Sokół Mielec), Jakub Jelonek (AZS AWF Kraków) i Dawid Tomała (AZS AWF Katowice) wystartują jako pierwsi z reprezentantów Polski w mistrzostwach Europy w Barcelonie.
 • Piotr Małachowski: Wziąłem się za dysk

  Piotr Małachowski: Wziąłem się za dysk

  Wicemistrz olimpijski i świata w rzucie dyskiem Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław) odłożył bieganie do jesieni i wziął się za swą koronną konkurencję. Uraz palca wskazującego prawej dłoni, z którym borykał się od maja, jest już wyleczony.
 • Małachowski wicemistrzem świata, pobił rekord Polski!

  Piotr Małachowski zdobył srebny medal w rzucie dyskiem podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie. Polak zaczął znakomicie - w pierwszym rzucie ustanowił nowy rekord Polski - 68.77, a później go poprawił na 69.15! Marzyliśmy o złocie, ale w ostatnim rzucie Polaka pobił Niemiec Robert Harting.
 • Artur Noga: Pogubiłem się technicznie

  Do piątkowych finałów lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie awansowali z polskiej ekipy: Żaneta Glanc (AZS Poznań) w rzucie dyskiem (62,43) i Sylwester Bednarek (RKS Łódź) w skoku wzwyż (2,27). W czwartek w półfinale 110 m przez płotki pobiegnie Artur Noga (KS Warszawianka).
 • Niemka "mogłaby ryczeć"

  Niemka "mogłaby ryczeć"

  Od dwudziestu lat całym światem dla Franki Dietzsch był dysk. Dramat zaczął się w zeszłym roku. Najpierw z powodu bólu musiała zrezygnować z występu w pekińskich igrzyskach, teraz na trzy miesiące przed mistrzostwami świata w Berlinie czuje się jak więzień zamknięty w klatce.
 • Dysk i trąbka

  Dysk i trąbka

  25-letni starszy szeregowy Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław), reprezentant Grupy Sportowej Wojsk Lądowych, zdobył srebrny medal igrzysk w Pekinie w rzucie dyskiem.
 • Leo ma przepełniony twardy dysk!

  Polscy piłkarze i ich kibice z nadziejami czekają na mistrzostwa Europy, ich trener został właśnie uznany przez tygodnik "Wprost" "Człowiekiem roku 2007".
 • Dysk dla Dietzsch, Wiśniewska 12.

  Kompletnie nie udał się Joannie Wiśniewskiej występ w finale rzutu dyskiem. Polka uzyskała tylko 57,06 m i zajęła ostatnie, 12. miejsce.