Motoryzacja - DVD

Artykuły - DVD (5)

 • Tylko na duże wojaże?

  Tylko na duże wojaże?

  Jeśli zapytamy Europejczyka o wskazanie samochodu rodzinnego, z pewnością będzie to duże kombi.
 • Kino w samochodzie

  Nudne podróże samochodem bez żadnej rozrywki to już przeszłość. Nowe technologie nie tylko umożliwia oglądanie w samochodzie filmów z płyt DVD, ale przekształcają pojazd w prawdziwe kino na czterech kółkach.
 • Scenic Aigle DVD

  Scenic Aigle DVD

  Od stycznia tego roku, najlepiej sprzedający się w Europie samochód segmentu MPV - Renault Scenic, dostępny jest w limitowanej edycji "Aigle DVD". W wyposażeniu tego modelu znalazł się nowoczesny i łatwy w obsłudze system wideo, gwarantujący niezapomniane wrażenia z elektronicznego świata rozrywki, obrazu i dźwięku.
 • Nawigacja Delphi w Toyocie Matrix

  Nawigacja Delphi w Toyocie Matrix

  Podczas targów ICES (International Consumer Electronics Show) w Las Vegas Delphi Automotive Systems demonstruje innowacyjny Zintegrowany System Nawigacji Radiowej Communiport w modelu Toyota Matrix, zupełnie nowym samochodzie sportowym (SUV), który wejdzie na rynek w roku 2003. W skład system wchodzą: pełnozakresowa mapa nawigacyjna wraz z odtwarzaczem DVD i radiem AM/FM, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 5,8 cali, szczegółowo pokazujący skrzyżowania i drogę dojazdu do miejsca przeznaczenia wraz z możliwością wybierania głosowego.
 • Spokój i rozrywka w samochodzie

  Spokój i rozrywka w samochodzie

  Firma Clarion, która jest liderem w światowej branży systemów informacyjnych do samochodów wypuściła właśnie na rynek swój najnowszy produkt. System ma za zadanie wprowadzać spokojną atmosferę do wnętrza pojazdu, dostarczać cenne informacje dla kierowcy i zapewnić rozrywkę pasażerom. W jego skład wchodzą odtwarzacz DVD, plików MP3 oraz CD, nawigacja satelitarna i ciekłokrystaliczne ekrany, które można łatwo przymocować do dachu, zagłówków itp. bez dokonywania wielkich modyfikacji w samochodzie.