dubbing

Artykuły - Dubbing (34)

Filmy - Dubbing (14)

 • „Gang wiewióra”, nowa animacja z udziałem Cezarego Pazury i Andrzeja Grabowskiego, od dzisiaj w kinach

  "Gang wiewióra” opowiada historię grupy zwierząt zamieszkujących miejski park. W obliczu zbliżającej się nieuchronnie zimy tytułowy Wiewiór wspólnie ze swoim przyjacielem Szczurkiem planuje okraść okoliczny sklep z orzeszkami, by zgromadzić zapasy. Para gryzoni przypadkowo jest świadkami napadu na bank. Głos postaci Wiewióra podłoży Cezary Pazura. – Moja córka jeszcze nie bardzo wie, o co chodzi, kiedy tłumaczę jej: „Patrz, twój tata będzie Wiewiórem”, ona na to: „Ale jak?”. Mówię: „Tata podkłada głos w studio”. Obiecałem jej, że następnym razem zabiorę ją do studia, ale ona tak szybko wszystko łapie, że boję się, że po chwili się znudzi – mówi Cezary Pazura.
 • Naśladuje głosy ponad 40 postaci z filmów!

  Charlie Hopkinson posiada niezwykły dar. Potrafi naśladować głosy m.in. takich postaci, jak: Morgan Freeman, Alan Rickman, Johnny Depp, Barack Obama a nawet... Scooby Doo!
 • Jak Hollywood zrezygnowało z Pazury

  Cezary Pazura przed kilkoma miesiącami musiał poddać się zabiegowi chirurgicznemu, który na zawsze zmienił tembr jego głosu. Kosztowało to aktora utratą roli, bo... nowa barwa głosu nie została zaakceptowana przez Hollywood.
 • Wiedźma Teodora mówi głosem Agnieszki Więdłochy

  Agnieszka Więdłocha użycza swojego głosu czarownicy Teodorze, jednej z postaci występujących w baśniowej produkcji "Oz Wielki i Potężny".