drzwi

Artykuły - Drzwi (18)

 • Polacy nr 1 w okiennej Europie

  Polacy nr 1 w okiennej Europie

  Dynamicznie rosnący w ostatnich latach eksport okien z Polski wywindował naszych producentów na czołowe pozycje w europejskim rankingu przedsiębiorstw tej branży. Od czterech lat segment stolarki w Polsce utrzymuje pozycję największego jej eksportera w Europie.
 • Kostrzewa: Biznesowy oskar otwiera wiele drzwi

  Kostrzewa: Biznesowy oskar otwiera wiele drzwi

  Część dużych polskich przedsiębiorców czeka wciąż na odkrycie i naszym celem jest pokazywanie właśnie tych, których warto naśladować - mówi Wojciech Kostrzewa, przewodniczący kapituły Nagrody Polskiej Rady Biznesu, który liczy także, że nowy rząd Mateusza Morawieckiego zmniejszy skalę niepewności wśród przedsiębiorców.
 • "Dziennik Gazeta Prawna": Wyważone drzwi, otwarte okna

  Polska wyprzedziła Niemcy i Włochy i jest największym eksporterem stolarki na kontynencie - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Wejście świadczy o wnętrzu – musi mieć klasę

  Wejście świadczy o wnętrzu – musi mieć klasę

  Drzwi zewnętrzne to nie tylko drzwi do domu, ale również wizytówka gospodarzy. Warto aby pasowały do całego budynku oddawały jego styl i charakter. Dlatego dobrze zadbać o to, aby prezentowały się jak najlepiej. Co trzeba o nich wiedzieć i gdzie można znaleźć najlepsze?
 • Jak pielęgnować drzwi?

  Jak pielęgnować drzwi?

  Podczas aranżacji wnętrza próbujemy dobierać wszystkie elementy tak, aby służyły nam przez lata. Musimy jednak odpowiednio o nie dbać oraz zapewnić im prawidłową konserwację. Pielęgnacja drzwi wewnętrznych i zewnętrznych jest inna, gdyż narażone są na działanie różnych czynników. Powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o same skrzydła drzwi, lecz także klamki oraz zawiasy. Podpowiadamy, jak dbać o drzwi domu.
 • Miasteczko z pierników

  Miasteczko z pierników

  To doskonała świąteczna dekoracja, która sprawi radość twoim dzieciom. Domki z piernika możesz też wykorzystać jako ozdoby choinkowe lub atrakcyjne prezenty.
 • Jak urządzić mieszkanie w stylu minimalistycznym?

  Jak urządzić mieszkanie w stylu minimalistycznym?

  Minimalizm to styl, który charakteryzuje się prostotą formy i oszczędnością detali.
 • Nasz hit eksportowy bije wszystko

  Nasz hit eksportowy bije wszystko

  W 2012 roku wartość eksportu polskich okien i drzwi przekroczyła miliard euro. To najlepszy wynik w historii - czytamy w "Pulsie Biznesu".
 • Drzwi wewnętrzne w domu

  Drzwi wewnętrzne w domu

  Drzwi w naszym domu powinny być trwałe, nie wolno im skrzypieć ani zacinać się, powinny być dźwiękoszczelne i na tyle szerokie, aby wszystko dało się przez nie przenieść. Przy tym powinny być eleganckie i niezbyt drogie. Te wymagania wcale nie muszą być trudne do spełnienia.
 • Hofman: Drzwi PiS nie są dla Gowina zupełnie zamknięte

  Hofman: Drzwi PiS nie są dla Gowina zupełnie zamknięte

  Nasze drzwi nie są zupełnie zamknięte dla ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina - powiedział w piątek rzecznik PiS Adam Hofman, odnosząc się do zapowiedzi premiera Donalda Tuska, że w poniedziałek podejmie decyzję w sprawie obecności Gowina w rządzie.

Filmy - Drzwi (18)