drzewo

Artykuły - Drzewo (132)

Filmy - Drzewo (30)

 • Drwal amator tnie drzewo na podwórku. Finał zaskakuje

  Czy to idealny przykład pracy drwala-amatora? Zobaczcie, jak pewien mężczyzna chcąc przyciąć przydomowe drzewo, niechcący narobił sporych szkód. Upadający konar zdewastował rynnę i kawałek dachu, robiąc przy tym głośne łubu-du! Na szczęście skończyło się tylko na uszczupleniu rodzinnego portfela o kwotę 250$, które z relacji bohatera, i tak miały zostać wydane na remonty.
 • O krok od tragedii na autostradzie. Szokujące

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło na autostradzie w Atlancie. Drzewo spadło wprost na przejeżdżający samochód. W zdarzeniu, do którego doszło w czwartek (6 lutego), nikt nie ucierpiał. (STORYFUL/x-news)
 • Uratowała swoje młode, które spadło z drzewa

  Kiedy maleńka wiewiórka spadła z drzewa, jej mama ruszyła na pomoc. Autorowi nagrania udało się uchwycić ten wyjątkowy moment. Samiczka ułożyła swoje młode w odpowiedniej pozycji, wsadziła je sobie do pyszczka i czym prędzej wskoczyła na drzewo. (STORYFUL/x-news)
 • Musieli uratować... papugę, która utknęła na drzewie

  Nietypową akcję ratowniczą musieli przeprowadzić strażacy z miasteczka Mesa w Arizonie, gdyż na drzewie utknęła papuga ara. Ptak stał na wysokiej gałęzi kilkunastometrowej sosny i nie był w stanie z niej odlecieć. Konieczne było wezwanie dźwigu, dzięki któremu strażacy zdjęli papugę z drzewa. Papuga, która ma na imię August, na co dzień nie lata, gdyż ma podcięte skrzydła. Mimo to zdołała dostać się na czubek drzewa, jednak zejście z niego przerosło już jej możliwości. (STORYFUL/x-news)