Muzyka - drzewa

Artykuły - Drzewa (6)

 • Rockman przywalony przez drzewo!

  Rockman przywalony przez drzewo!

  Wokalista Adam Lazzara z zespołu Taking Back Sunday został przygnieciony przez upadające drzewo.
 • Wodecki znów o miłości

  Wodecki znów o miłości

  Kojarzony ostatnio głównie z rolą jurora w "Tańcu z gwiazdami" powrócił do studia, gdzie nagrał piosenkę "Miłości jak snu" do filmu "Jan z drzewa".
 • Myslovitz: Posłuchaj nowych nagrań

  Myslovitz: Posłuchaj nowych nagrań

  Niedziela, 5 marca, to ostatni dzień naszego konkursu, w którym użytkownicy portalu INTERIA.PL mogą wybrać utwór, który ukaże się na najnowszym singlu grupy Myslovitz. Piosenka będzie pilotowała album zatytułowany "Happiness Is Easy" - jego premierę wyznaczono na 12 maja. Dzisiaj prezentujemy dwa ostatnie utwory (w jednym z nich gościnnie śpiewa Maria Peszek) oraz komentarz Artura Rojka, wokalisty Myslovitz.
 • Coldplay sadzi drzewa

  Coldplay sadzi drzewa

  Angielski zespół Coldplay zaangażował się w kampanię pod hasłem "Future Forests", której celem jest zachowanie równowagi ekologicznej Ziemi. Chris Martin wraz z kolegami zasadzą 10 tysięcy drzewek mango, mających wchłonąć tyle dwutlenku węgla, ile zostało wyemitowane do atmosfery podczas produkcji ostatniej płyty grupy, "A Rush Of Blood To The Head".
 • Wojciech Hoffmann: Debiut 19 czerwca

  Wojciech Hoffmann: Debiut 19 czerwca

  "Drzewa", debiut płytowy Wojciecha Hoffmanna, gitarzysty Turbo, ukaże się ostatecznie w sklepach 23 czerwca. Wydawcą płyty jest Art. Sound Studio P.H.U. z Piły, a dystrybucję wzięła na siebie wytwórnia Pomaton EMI.
 • Turbo: Solowa płyta Wojciecha Hoffmanna

  Turbo: Solowa płyta Wojciecha Hoffmanna

  Wojciech Hoffmann, gitarzysta i główny kompozytor repertuaru zespołu Turbo, po przeszło ćwierć wieku pisania dla grupy, postanowił wreszcie zrobić coś na własną rękę. Jego pierwsza solowa płyta, zatytułowana "Drzewa", ukaże się na początku października nakładem Art Sound Studio w Pile.