drum and bass

Artykuły - Drum and bass (4)

 • Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

  Audioriver 2013 ogłasza ostatnich zagranicznych artystów

  Dirtyphonics live, Submotion Orchestra live, Oxia, Function live, Vicious Circle, Rockwell i Terry Francis to ostatnie zagraniczne gwiazdy nadchodzącej edycji festiwalu Audioriver. Organizatorzy ogłosili także specjalny, wspólny występ Davida Delgado i Joany oraz podział na dni i sceny.
 • DJ Nastia - najpiękniejsza didżejka świata

  DJ Nastia - najpiękniejsza didżejka świata

  Gdyby zorganizować konkurs na miss kobiet didżejów, konkurencję zostawiłaby daleko w tyle. DJ Nastia to niezwykle utalentowana i nieprzyzwoicie piękna ukraińska didżejka. Znana jest z energetycznych tanecznych miksów oraz tego, że wychodząc za decki, czasem zapomina założyć stanik...
 • "Nie każdy ma ochotę obcować z czymś takim"

  "Nie każdy ma ochotę obcować z czymś takim"

  - Techno zamieniło się w electro, drum and bass w dubstep, samplowany hip-hop w syntezatorowy, a metal w piratów z Karaibów na Alasce w teledysku Dimmu Borgir - o trendach panujących w dzisiejszej muzyce z żalem mówi Bartoszowi Donarskiemu The Shocker (samplowanie) z katowickiej formacji Iperyt, która po pięciu latach przypomina o sobie drugim albumem "No State Of Grace".
 • Święto muzyki elektronicznej w Płocku

  Święto muzyki elektronicznej w Płocku

  Ponad 60 wykonawców z kraju i zagranicy wystąpi na Festiwalu Muzyki Elektronicznej Audio River, który od 4 do 6 sierpnia odbędzie się na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Impreza będzie prezentacją artystów kreujących najważniejsze trendy muzyczne sceny house, electro, minimali, techno i drum and bass.