drugi sezon

Artykuły - Drugi sezon (90)

 • Call of Duty: Modern Warfare Sezon Drugi - zabawa zaczyna się na nowo!

  Call of Duty: Modern Warfare Sezon Drugi - zabawa zaczyna się na nowo!

  Call of Duty: Modern Warfare zostaje rozszerzone o nową zawartość Sezonu Drugiego, wypełnioną bezpłatnymi mapami multiplayer, trybami i bronią, dostępnymi dla wszystkich graczy. Co znajduje się w pakiecie?
 • "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  Handel narkotykami, eksperymenty z niebezpiecznymi lekami oraz nielegalne adopcje. W drugim sezonie "Na krawędzi" akcja skupi się wokół poszukiwań porwanego niemowlęcia.
 • Będzie drugi sezon "Warsaw Shore"

  Będzie drugi sezon "Warsaw Shore"

  To już oficjalne: będzie drugi sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Nową serię zobaczymy wiosną na antenie MTV Polska.
 • "House of Cards" wróci w Walentynki

  "House of Cards" wróci w Walentynki

  Netflix ogłosiło, że drugi sezon głośnego serialu "House of Cards", którego gwiazdą jest Kevin Spacey, będzie miał swoją premierę 14 lutego 2014 roku. Tak, jak w przypadku pierwszego sezonu, wszystkie odcinki serialu trafią do sieci w tym samym czasie.
 • "Miasto cudów": Gangsterzy z Miami

  "Miasto cudów": Gangsterzy z Miami

  Premierowy odcinek drugiego sezonu "Miasta cudów" będzie można obejrzeć 14 grudnia o godz. 22 w HBO.
 • "Partnerki": Serial o kobiecej przyjaźni

  "Partnerki": Serial o kobiecej przyjaźni

  "Partnerki" to niezwykle popularny serial kryminalny zrealizowany na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Tess Gerritsen. Drugi sezon produkcji, która za oceanem gromadzi przed telewizorami miliony widzów, debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 20 września!
 • Drugi sezon "Kłamstw na sprzedaż" w HBO

  Drugi sezon "Kłamstw na sprzedaż" w HBO

  W poniedziałek, 1 lipca o godzinie 23.00 na antenie HBO zadebiutuje drugi sezon serialu komediowego "Kłamstwa na sprzedaż" o pozbawionych skrupułów pracownikach firmy konsultingowej. W główną rolę ponownie wcielił się uhonorowany Złotym Globem Don Cheadle.
 • Skrzynecka zastąpi Grycan

  Skrzynecka zastąpi Grycan

  Drugi sezon "Polskiego turnieju wypieków" poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski - poinformowali producenci show. Oznacza to, że z programem pożegnała się Marta Grycan, która była partnerką Gąsowskiego w pierwszej edycji.
 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .
 • Na kanapie z kobietą

  Na kanapie z kobietą

  Piotr Najsztub już drugi sezon przepytuje najbardziej znane kobiety polskiego show-biznesu. Odpowiedzi nieraz zaskakują nawet jego!

Filmy - Drugi sezon (1)

 • Najlepszy serial w historii? Tak twierdzą niemal wszyscy!

  "House of Cards", serial ukazujący "brudne" kulisy amerykańskiej polityki na najwyższym szczeblu, powraca! - Drugi sezon ma być jeszcze mroczniejszy niż pierwszy - zapowiadają gwiazdy tej bijącej rekordy popularności produkcji. Wśród tych ostatnich na plan pierwszy wysuwa się oczywiście Kevin Spacey, grający bezwzględnego kongresmena Franka Underwooda, który w pogoni za władzą nie cofnie się przed niczym...