InteriaTV - drifting

Filmy - Drifting (9)

 • Po pracy przyszedł czas na odrobinę zabawy

  Instruktor snowboardu wykorzystał pług śnieżny do driftowania po zaśnieżonej ulicy, po tym jak burza śnieżna nawiedziła jego miasto. - Po zakończeniu odśnieżania przyszedł czas na odrobinę zabawy - skomentował Matthew Hickerson. (STORYFUL/x-news)
 • Najlepsi drifterzy. Co za moc!

  W trakcie 10. edycji VERVA Street Racing na ulice Gdyni wyjechali najlepsi drifterzy. Zobaczcie, co to był za pokaz!
 • Kilka sekund wcześniej przewidział co może się stać

  Znajomi wyszli na pagórek, aby z bliska przyjrzeć się wyścigowi. Mężczyzna robił zdjęcia jednocześnie przewidując co może się za chwile stać. I wtedy...
 • Kanapowy drift. Czy to możliwe?

  Daniel jest miłośnikiem motoryzacji i lubi eksperymentować z wynalazkami w domu. Tym razem stworzył kanapę na kółkach i urządził z przyjacielem... kanapowy drift. (STORYUL/x-news)
 • Polak jednym z najlepszych na świecie. Co robi?

  Piotr Więcek jest jednym z najlepszych drifterów na świecie. Spotkał się z nim Marcin Sawicki z "Dzień Dobry TVN". Ile lat miał, kiedy zaczął interesować się motoryzacją? Drifter zdradził, jak wyglądało ćwiczenie refleksu, które zaoponował jego tata. Czy jego styl jazdy zmienił się po tym, jak został ojcem? Jak Sawicki poradził sobie za kierownicą? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Królowa polskiego driftu Karolina Pilarczyk o swojej pasji

  Zrezygnowałam z życia rodzinnego, ale ten sport jest tak niezwykły, że nie myślę, żeby cokolwiek mi zabrał – powiedziała w rozmowie z Interią mistrzyni Europy w drifcie samochodowym Karolina Pilarczyk. Spotkaliśmy ją podczas II Kongresu Szlachetnej Paczki – Duchowo / Genialnie / Globalnie.To już druga edycja kongresu organizowanego przez Szlachetną Paczkę. Zeszłoroczny, przebiegający pod hasłem „Nowatorskie pomysły na rozwój ciebie i twojego biznesu” zgromadził 350 uczestników, którzy podczas 10 prelekcji i 3 paneli dyskusyjnych dzielili się swoimi doświadczeniami na temat finansów osobistych, związków, biznesu społecznego i motywacji.
 • Jak matka zareagowała na drift syna?

  Kazachstan. Drifting to z pewnością jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu motorowego. Drift oznacza jazdę samochodem w poślizgu kontrolowanym i wywodzi się z Japonii. Do tego typu jazdy bez wątpienia trzeba mieć stalowe nerwy. Jak zareagowała matka na ekstremalną przejażdżkę w samochodzie syna? (STORYFUL/ x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Driftuje, chociaż nie ma rąk! Jest z Polski

  Ten miłośnik samochodów z Polski marzy, by zostać królem driftingu w Europie – mimo, że… stracił obie ręce. Fatalny wypadek sprzed dziewięciu lat spowodował, że 29-letniemu Bartkowi Ostałowskiemu trzeba było amputować obie ręce. To był ciężki czas dla młodego człowieka, który do tego momentu robił wszystko, aby stać się kierowcą wyścigowym. Na szczęście Bartek nie poddał się i postanowił nauczyć się prowadzenia samochodu… stopami. Po trzech trudnych latach, w końcu stał się pierwszą osobą bez rąk, która uzyskała międzynarodowy certyfikat kierowcy wyścigowego. Jako pełnoprawny zawodnik Bartek brał udział w Mistrzostwach Europy Rally Cross i w Pucharze Polski. Po wielu zwycięstwach i sukcesach, Bartek postanowił podjąć kolejne wyzwanie i wejść w świat driftingu. A to – jak wiadomo – sport, który wymaga szybkiej zmiany biegów i zaciągania hamulca ręcznego, co ma wprowadzać samochód w kontrolowane poślizgi. Nic więc dziwnego, że stało się to ogromnym wyzwaniem dla Polaka bez rąk. Założył wiec swój własny zespół - Bart Racing – który miał mu pomóc dokonać niezbędnych zmian w jego Nissanie Skyline, tak by mógł driftować na torze. Modernizacja samochodu obejmuje nowy silnik oraz silniejszą i niezależną skrzynię biegów. Jednakże wciąż wykorzystuje standardową kierownicę, którą Bartek steruje tylko jedną nogą. Bartek nabiera szybkości! W 2014 roku wziął udział w mistrzostwach Europy w drifcie - King of Europe. Po znacznych sukcesach, nie zamierza spocząć na laurach. Jego jazda może zmienić ten sport na zawsze!
 • Pokaz driftu w ramach Moto Show Kraków

  Pokaz specjalny Drift Masters Grand Prix.