dresiarz

Artykuły - Dresiarz (6)

 • Grupa dresiarzy przypuściła szturm na cerkiew

  Grupa dresiarzy przypuściła szturm na cerkiew

  Kilkudziesięcioosobowa grupa dresiarzy przypuściła szturm na cerkiew w Charkowie we wschodniej Ukrainie. W budynku trwa zjazd uczestników antyrządowych i proeuropejskich manifestacji z całego kraju.
 • Zmieniasz styl? Sprawdzamy ile to kosztuje!

  Zmieniasz styl? Sprawdzamy ile to kosztuje!

  Wiosna to najlepszy czas na zmianę swojego stylu. Marzy ci się zamiana lakierków i szarej marynarki na skórzaną kurtkę do kompletu z glanami? A może chcesz wskoczyć w ortalionowe „dresy”? Sprawdziliśmy ile kosztuje zakup flagowych ubiorów kilku subkultur - podajemy ceny uśrednione.
 • Chavs: Brytyjska odpowiedź na dresiarzy i blokersów

  Chavs: Brytyjska odpowiedź na dresiarzy i blokersów

  Są młodzi, niewykształceni, agresywni i wulgarni. Nie mają pracy, ani zbyt ciekawych perspektyw. Prawdopodobnie na zawsze skazani są na pobyt na marginesie społeczeństwa. W Polsce nazwałbyś ich dresiarzami, bądź blokersami. Jednak w Wielkiej Brytanii mówią na nich "Chavs".
 • Sposób na dresiarza

  Właściciele jednej z brytyjskich sieci handlowych wpadli na pomysł, jak poradzić sobie z młodymi hałaśliwymi ludźmi, którzy przesiadują przed supermarketami z piwem w dłoni...
 • Nie dla "dresiarzy"?

  Nie dla "dresiarzy"?

  Dżentelmena poznaje się po eleganckim ubraniu, dobrych kosmetykach i gustownym samochodzie. O ile dwa pierwsze czynniki są sprawą indywidualną, o tyle klasa posiadanego pojazdu jest rozpoznawana przez wszystkich. Utarło się, że podkreśleniem pozycji właściciela jest BMW i Mercedes. Jednakże zainteresowanie tymi samochodami osób o dość kontrowersyjnej profesji sprawiło, że coraz mocniejszą pozycję w świecie luksusu mają Lancia i Volvo.
 • Marilyn Manson: "Goebbels dresiarzy i 'kiboli'"

  Wojewoda mazowiecki Antoni Pietkiewicz otwarcie skrytykował burmistrza gminy Centrum, za wyrażenie zgody na warszawski koncert grupy Marilyn Manson. Przy okazji wezwał młodzież, by na występ nie szła, a rodziców, aby zabronili swoim dzieciom oglądania kontrowersyjnego muzyka. Natomiast jeden z polskich dziennikarzy nazwał Mansona "Goebbelsem dresiarzy i 'kiboli'".

Filmy - Dresiarz (1)