Sport - dramat

Artykuły - Dramat (117)

 • Kołtoń: Lechowi grozi dramat!

  - Mimo wszystko Lech nie przyniósł wstydu, to nie była klęska. Sam jestem ciekaw na co stać Lecha w tej edycji Ligi Europejskiej - powiedział komentator Polsatru Sport i felietonista INTERIA.PL Roman Kołtoń po powrocie z Anglii, gdzie mistrz Polski uległ Manchesterowi City 1-3. - Lech nie może zapominać, że podstawą jest polska liga, bo jego gra w niej zaczyna przypominać dramat.
 • Dramat i rozbiór Podhala? Baraże nie są pewne

  Minister sportu Adam Giersz podczas spotkania z prezesem PZHL-u Zdzisławem Ingielewiczem wstawił się za odesłanym do gry w barażach mistrzem Polski MMKS-em/Podhale Nowy Targ. - Barażów nie będzie, ale tylko pod warunkiem, że prowadząca do tej pory drużynę z Nowego Targu spółka Wojas/Podhale do 6 sierpnia ureguluje długi - postawił warunek Ingielewicz.
 • Dramat Anny Rogowskiej! Nie wystartuje na ME!

  Dramat Anny Rogowskiej! Nie wystartuje na ME!

  Mistrzyni świata w skoku o tyczce Anna Rogowska nie wystartuje w 20. mistrzostwach Europy w Barcelonie. Powodem jest odnowienie się urazu nogi odbijającej. Z kolei na 400 m przez płotki nie pobiegnie Anna Jesień, a jedynie w sztafecie.
 • Dramat mistrzów Polski! Podhale upada!

  Dramat mistrzów Polski! Podhale upada!

  Właściciel klubu hokejowego mistrza Polski Podhala Nowy Targ - Wiesław Wojas po 10 latach zrezygnował z utrzymywania profesjonalnej drużyny. Kolacja, która miała być fetą 19. w historii mistrzowskiego tytułu dla "Szarotek", zamieniła się w stypę.
 • Dramat Beckhama! Anglik nie zagra na MŚ w RPA

  Dramat Beckhama! Anglik nie zagra na MŚ w RPA

  David Beckham w niedzielnym meczu AC Milan z Chievo Verona, wygranym 1-0 doznał poważnej kontuzji, która eliminuje go z gry na blisko sześć miesięcy.
 • Kornelia Marek wycofana z zawodów PŚ

  Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner nie chce komentować przypadku wykrycia dopingu u Kornelii Marek do czasu, aż olimpijskie laboratorium w Richmond zbada próbkę B. Jednocześnie podkreślił, że to "dramat zawodniczki i związku".
 • Unia - Sanok: Trzy punkty po dramacie...

  Aksam Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie Ciarko KH Sanok 2:1. - Zrobiliśmy z tego meczu dramat. Nie wykorzystaliśmy masy sytuacji strzeleckich, ale najważniejsze są trzy punkty - podsumował Alesz Flaszar, trener "biało-niebieskich".
 • Dramat "Hołka". Polak wycofał się z Rajdu Dakar

  Dramat "Hołka". Polak wycofał się z Rajdu Dakar

  Krzysztof Hołowczyc wycofał się z rywalizacji w 32. Rajdzie Dakar. Na trasie dziewiątego etapu na pustyni Atacama polski kierowca miał wielkiego pecha. Z powodu awarii jego nissan pozostał bez tylnego napędu.
 • Dramat na meczu! Siedmiu zginęło w zamachu!

  Dramat na meczu! Siedmiu zginęło w zamachu!

  Zamachowiec-samobójca wysadził się w powietrze podczas meczu siatkówki w piątek w miejscowości Lakki Marwat w Północno-Zachodniej Prowincji Pogranicznej w Pakistanie, w regionie, w którym działają talibscy rebelianci. Policja poinformowała o co najmniej siedmiu zabitych, lecz istnieją obawy, że ofiar może być znacznie więcej.
 • Panasewicz o polskiej lidze i o okrągłym stole

  Panasewicz o polskiej lidze i o okrągłym stole

  - Gdy pan Piechniczek powiedział podczas debaty, że polską piłkę dołują media, to pomyślałem: "Dramat. Facet, nie media!" Ty! Dziennikarze są do dupy, dlatego piłkarze nie umieją grać! To bardzo nowoczesna myśl szkoleniowa PZPN-u i bardzo ją wspieram - powiedział nam fan polskiej piłki, wokalista Lady Pank, Janusz Panasewicz.