Doskonałość Roku

Filmy - Doskonałość Roku (4)

 • Robert Kupisz o idealnym wyglądzie

  Co znany projektant mody, Robert Kupisz, sądzi o idealnym wyglądzie? Jak powinni prezentować się Polacy, czy kierują się modą, czy może własnym stylem?
 • "Działo się": Gwiazdy i ich tajemnice

  Kolejny tydzień za nami. W tych dniach przyjrzeliśmy się uważnie pierścionkowi zaręczynowemu Anny Czartoryskiej, poznaliśmy prawdę na temat ponownej współpracy Mai Sablewskiej z Dodą, sprawdziliśmy, co się działo z Gosią Andrzejewicz, przeczytaliśmy kilka książek i znaleźliśmy kosmetyk doskonały.
 • Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu"

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał swoje doroczne nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków. Gala odbyła się w Hotelu Sheraton i zgromadziła przedstawicieli najpopularniejszych marek kosmetycznych oraz ludzi ze świata show-biznesu. Znanych twarzy nie zabrakło również w jury plebiscytu. W jego skład weszli m.in. Monika Olejnik, Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Robert Kozyra, Rafał Królikowski, Artur Żmijewski, Maciej Brzozowski i Jacek Szmidt.
 • Doskonałość Roku 2012

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków, które są dostępne na naszym rynku. Magii świata kosmetyków uległo wiele gwiazd.