Dorota Wellman

Artykuły - Dorota Wellman (82)

 • Dorota Wellman rozdaje ludziom pieniądze

  Dorota Wellman rozdaje ludziom pieniądze

  W niedzielę, 19 lutego, zobaczymy Dorotę Wellman w nowym programie TTV "Dzień, w którym pojawiła się forsa".
 • Dorota Wellman: Głupota i menopauza

  Dorota Wellman: Głupota i menopauza

  Nie boi się przyznać do swojego wieku czy wagi, a widzowie uwielbiają ją za uśmiech i życzliwość wobec całego świata. Nawet jak się zdenerwuje, to kopie tylko... trenera na siłowni.
 • Dorota Wellman Kobietą Roku 2015

  Dorota Wellman Kobietą Roku 2015

  Miesięcznik "Twój Styl" przyznał Dorocie Wellman tytuł Kobiety Roku 2015. W laudacji na jej cześć zaakcentowano, że swoje honorarium za udział w dużej kampanii reklamowej przekazała na szczytny cel. Prezenterka nie uważa swojego gestu za coś wyjątkowego.
 • Dorota Wellman: Wałęsa, Kaczyński i Prokop

  Dorota Wellman: Wałęsa, Kaczyński i Prokop

  Zagrała w filmie o Lechu Wałęsie, marzy o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim. Od ponad 10 lat tworzy telewizyjny duet z młodszym o 17 lat i wyższym o 40 cm Marcinem Prokopem. Dorota Wellman kończy w środę, 2 marca, 55 lat.
 • Dorota Wellman: Nieźle wszystkich zaskoczę

  Dorota Wellman: Nieźle wszystkich zaskoczę

  Dziennikarka popiera decyzję o zakończeniu emisji "Miasta kobiet". Jej zdaniem formuła programu wyczerpała się w ciągu minionych jedenastu lat. Prezenterka ma nowe plany zawodowe i zamierza mocno zaskoczyć widzów. Zapewnia też, że wraz z końcem programu nie kończy się jej przyjaźń z Pauliną Młynarską.
 • Dorota Wellman: Kariery w telewizji nie robi się szybko

  Dorota Wellman: Kariery w telewizji nie robi się szybko

  Dorota Wellman przestrzega przed marzeniami o szybkiej karierze w telewizji. Jej zdaniem, możliwe jest to tylko poprzez wywoływanie skandali bądź epatowanie nagim ciałem. Osobom pragnącym długo pracować na wizji, radzi zacząć od pracy na najniższych stanowiskach, dzięki której zdobywa się niezbędne doświadczenie. Ona sama tak właśnie zaczynała karierę telewizyjną.
 • Duży w Maluchu: Dorota Wellman

  Duży w Maluchu: Dorota Wellman

  Dorota Wellman, jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych, dała namówić się na wywiad Filipowi Nowobilskiemu. Rozmowa rzecz jasna odbyła się w białym Maluchu. Zobaczcie tę szaleńczą jazdę na lotnisko!
 • 2 miliony książek kulinarnych od Lidla na święta

  2 miliony książek kulinarnych od Lidla na święta

  Lidl po raz trzeci wprowadza ofertę promocyjną, w ramach której klienci sieci będą mogli otrzymać książkę kulinarną. Tym razem jej tematem są ryby i owoce morza, a autorami - Karol Okrasa, szef kuchni, i Dorota Wellman, dziennikarka. W ubiegłych latach książki Lidla cieszyły się ogromną popularnością, dlatego nakład książki wyniesie aż 2 miliony egzemplarzy. Promocja zacznie się 23 listopada w sklepach Lidl w całej Polsce.
 • Dorota Wellman marzy o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim

  Dorota Wellman marzy o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim

  Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim to jedno z zawodowych marzeń Doroty Wellman. Dziennikarka chciałaby poznać wnętrze prezesa Prawa i Sprawiedliwości, liczy też, że udałoby się jej skłonić go do większej otwartości. Twierdzi, że zadałaby pytania, które siedzą w głowach wielu Polaków.
 • Dorota Wellman: Z Prokopem bez konsumpcji seksualnej

  Dorota Wellman: Z Prokopem bez konsumpcji seksualnej

  - Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej - przyznaje Dorota Wellman. Twierdzi, że po ośmiu latach wspólnej pracy przy magazynie "Dzień Dobry TVN" nie zamieniłaby Prokopa na żadnego innego dziennikarza. Młodszego o 17 lat Prokopa traktuje i jak syna, i jak telewizyjnego męża.

Filmy - Dorota Wellman (17)

 • Dorota Wellman: Mam nowe plany zawodowe. Nieźle wszystkich zaskoczę

  Dziennikarka popiera decyzję o zakończeniu emisji „Miasta kobiet”. Jej zdaniem formuła programu wyczerpała się w ciągu minionych jedenastu lat. Prezenterka ma nowe plany zawodowe i zamierza mocno zaskoczyć widzów. Zapewnia też, że wraz z końcem programu nie kończy się jej przyjaźń z Pauliną Młynarską. Mimo dużej popularności wśród widzów po jedenastu latach talk-show „Miasto kobiet” zniknął z ramówki TVN Style. Program nadawany był od początku istnienia stacji, jednak dyrekcja uznała, że jego formuła się wyczerpała. Dorota Wellman popiera decyzję o zakończeniu emisji „Miasta kobiet”. Jej zdaniem teraz był to najlepszy moment, bo program wciąż cieszył się uznaniem widzów. – Skończył się format, zestarzał się po prostu, dlatego trzeba coś zmienić. Myślę, że to jest dobra decyzja, lepsza niż ciągnięcie czegoś, co będzie słabło, trzeba po prostu wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym, a to jest właśnie ten etap – mówi Dorota Wellman.
 • Dorota Wellman o karierze w telewizji

 • Dorota Wellman: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim

  Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim to jedno z zawodowych marzeń Doroty Wellman. Dziennikarka chciałaby poznać wnętrze prezesa Prawa i Sprawiedliwości, liczy też, że udałoby się jej skłonić go do większej otwartości. Twierdzi, że zadałaby pytania, które siedzą w głowach wielu Polaków.
 • Dorota Wellman: Prokop jak syn i mąż

  - Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej – przyznaje Dorota Wellman. Twierdzi, że po ośmiu latach wspólnej pracy przy magazynie „Dzień Dobry TVN” nie zamieniłaby Prokopa na żadnego innego dziennikarza. Młodszego o 17 lat Prokopa traktuje i jak syna, i jak telewizyjnego męża.