Dorota Szelągowska

Artykuły - Dorota Szelągowska (31)

Filmy - Dorota Szelągowska (10)

 • Dorota Szelągowska o dietach i planach na przyszłość

  Dorota Szelągowska kończy 40 lat. Z tej okazji sprawiła sobie wyjątkowy prezent urodzinowy w postaci zmysłowej sesji zdjęciowej. Za jej kulisami towarzyszył jej Mateusz Hładki. Prezenterka zdradziła dziennikarzowi co powiedziałaby sobie w wieku trzydziestu lat, oraz jak poradziła sobie z trudnym dzieciństwem. Jakie ma plany na przyszłość?
 • Dorota Szelągowska szczerze o ojczymie

  Katarzyna Grochola, polska pisarka i dziennikarka, jest mamą dorosłej córki. Dorota Szelągowska to znana i lubiana prowadząca programy wnętrzarskie. Kobiety łączy silna więź, obydwie w swoim życiu dużo przeszły. W przeszłości mąż Grocholi, a ojczym Doroty się nad nimi znęcał. Później się okazało, że był pedofilem. - W Polsce jest przyzwolenie na przemoc. Mówiłam nauczycielom, że ojczym mnie bije, to mówili, że przesadzam - wyznała Szelągowska. - Myśmy żyły w związku przemocowym. Nie będę się na to godzić - skwitowała Grochola.
 • Jak urządziła się Dorota Szelągowska?

  Dorota Szelągowska w końcu urządziła swoje mieszkanie, a efekt końcowy pokazała Agnieszce Jastrzębskiej. Jak sprawdza się granatowa kuchnia i ile szukała złotego okapu? Jakie kolory są motywem przewodnim we wnętrzach?
 • Dorota Szelągowska inspiruje kobiety

  Dorota Szelągowska inspiruje kobiety. - Nie przepadam za bezsensownym wydawaniem pieniędzy – powiedziała Dorota Szelągowska. – To nie jest tak, że odchudzanie jest sensem mojego życia, ubiór, wygląd i cała reszta, nawet to jak mieszkam nie jest sensem mojego życia – zaznaczyła prowadząca programy „Domowe rewolucje”, „Tu jest pięknie”.