Dorota Segda

Synonimy:
Segda Dorota,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Dorota Segda (18)

 • Dorota Segda ponownie rektorem Akademii Sztuk Teatralnych

  Dorota Segda ponownie rektorem Akademii Sztuk Teatralnych

  Dotychczasowa rektor Akademii Sztuk Teatralnych (AST) im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie prof. Dorota Segda została wybrana w poniedziałek przez kolegium elektorów na kolejną kadencję, na lata 2020-2024 – poinformowała uczelnia.
 • Byliśmy świadkami tworzenia się zupełnie nowego świata

  Byliśmy świadkami tworzenia się zupełnie nowego świata

  Katarzyna Kościelak i Katarzyna Jurkowska w książce "Kobiety przełomu" stworzyły 12 portretów Polek, które w latach 90. zmieniały oblicze polskiego kina, teatru, gastronomii, mody, rynku wydawniczego czy sportu. W wywiadzie dla Interii opowiadają o transformacji, głodzie zagranicznych podróży, marzeniach, zmianach obyczajowych i oczywiście kobietach bez których współczesna Polska nie wyglądałaby tak samo.
 • Dorota Segda: "Pani od wiersza"

  Dorota Segda: "Pani od wiersza"

  Znakomita aktorka teatralna i filmowa, od 30 lat związana ze Starym Teatrem w Krakowie. Dorota Segda opowiada o roli Halinki w serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, tym, co dla niej w życiu ważne i ukochanym mężu, reżyserze i kompozytorze Stanisławie Radwanie.
 • Dorota Segda rektorem krakowskiej PWST

  Dorota Segda rektorem krakowskiej PWST

  Aktorka Dorota Segda została w poniedziałek wybrana przez Uczelniane Kolegium Elektorów na rektora Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.
 • Dorota Segda: Krakowianka

  Dorota Segda: Krakowianka

  Dorota Segda, aktorka znana z roli w filmie "Tato" oraz występu w serialu "Na dobre i na złe", świętuje w piątek 50. urodziny.
 • Dopóki żyję, to gram

  Dopóki żyję, to gram

  Znam ludzi starych, którzy nie są starzy. Staram się nie wpadać w panikę. Uprawiam specyficzny zawód, który daje mi odczuć upływ czasu - opowiada Dorota Segda.
 • Urodziny Doroty Segdy

  Urodziny Doroty Segdy

  Dorota Segda obchodziła w niedzielę swoje 46 urodziny. Artystka nie tylko gra, ale też naucza - jest wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie.
 • Dorota Segda- Biografia

  Polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, wykładowca na PWST w Krakowie. Urodzona 12 lutego 1966 roku w Krakowie.
 • Segda: Z Olbrychskim o miłości

  Segda: Z Olbrychskim o miłości

  Dorota Segda zagra z Danielem Olbrychskim w spektaklu "Po drodze do Madison" w Teatrze 6.piętro. Przedstawienie będzie uświetnieniem 50. lat pracy zawodowej artysty.

Filmy - Dorota Segda (1)