Dorota Landowska

Artykuły - Dorota Landowska (3)

 • Landowska i Wereśniak: Nie tylko "Kryminalni"

  Landowska i Wereśniak: Nie tylko "Kryminalni"

  Co łączy Dorotę Landowską i Piotra Wereśniaka? Nie tylko serial "Kryminalni", w którym aktorka zagrała jedną z ról, a on był jego współreżyserem i współscenarzystą. Oboje w czwartek, 4 lipca, świętują 50. urodziny.
 • Dorota Landowska: Schorowani aktorzy i problemy finansowe

  Dorota Landowska: Schorowani aktorzy i problemy finansowe

  Dla aktorów zmagających się z ciężką chorobą brak możliwości wykonywania zawodu jest ogromnym ciosem, który budzi frustrację i może prowadzić do załamania nerwowego. Często dochodzą do tego kłopoty finansowe, bo skromna gaża nie pozwala wcześniej zgromadzić zbyt dużych oszczędności. Brakuje więc pieniędzy nie tylko na leczenie, lecz także na podstawowe środki do życia.
 • Zakopower "Tak ma być": Zobacz teledysk!

  Zakopower "Tak ma być": Zobacz teledysk!

  Grupa Zakopower opublikowała teledysk do singla "Tak ma być", który zapowiada szykowaną na jesień nową płytę.

Filmy - Dorota Landowska (3)

 • Dorota Landowska o Fundacji im. Darii Trafankowskiej

 • "Iluzje" w Teatrze Telewizji TVP1

  W poniedziałek 19 listopada o godz. 20.20 Teatr Telewizji TVP1 przedstawi na żywo spektakl Teatru na Woli „Iluzje” w reżyserii Agnieszki Glińskiej z udziałem Dominiki Ostałowskiej, Doroty Landowskiej, Krzysztofa Stroińskiego oraz Łukasza Lewandowskiego. „Iluzje” to sztuka współczesnego rosyjskiego dramaturga, scenarzysty i reżysera Iwana Wyrypajewa. Cztery osoby, cztery spojrzenia na wspólne życie. Kto kogo kochał, a komu się zdawało, że kochał? Kto przez kogo był kochany naprawdę? Co w mijającym życiu było rzeczywistością, a co iluzją?
 • Srebrne Jabłka rozdane! Do kogo trafiły?

  Już po raz 20. czytelnicy miesięcznika "Pani" wybrali najpiękniejsze historie miłosne, przyznając ich bohaterom statuetki Srebrnych Jabłek. Symboliczne owoce miłości trafiły do Jadwigi Jankowskiej-Cieślak i Piotra Cieślaka.