Dorota Gardias

Artykuły - Dorota Gardias (39)

 • Dorota Gardias zachwyca na plaży

  Dorota Gardias zachwyca na plaży

  Wiele wskazuje na to, że pandemia koronawirusa zniechęciła Dorotę Gardias do dalekich podróży. Na swoim instagramowym profilu pokazała, jak relaksuje się w kraju.
 • ​Dorota Gardias: We wszystkim trzeba znaleźć równowagę

  ​Dorota Gardias: We wszystkim trzeba znaleźć równowagę

  Dorota Gardias tak jak wiele zapracowanych osób zwolniła tempo. Dziennikarka jeszcze bardziej zaczęła doceniać spokój i przyrodę oraz czas spędzany z córką, która przejawia wiele talentów artystycznych. Mimo ciężkich dni prezenterka cieszy się że nadal ma pracę i może wykonywać zawód, który kocha.
 • Dorota Gardias rozstała się z partnerem

  Dorota Gardias rozstała się z partnerem

  Dorota Gardias w czerwcu tego roku będzie świętować 40. urodziny. Wygląda na to, że spędzi je jako singielka – prawdopodobnie właśnie rozstała się z partnerem.
 • Dorota Gardias: Jesteśmy pomysłowi

  Dorota Gardias: Jesteśmy pomysłowi

  Pandemia zmieniła oblicze telewizji. Przedstawianie prognozy pogody również jest inne. Dorota Gardias opowiada, jak dziś wygląda jej praca.
 • Dorota Gardias skrytykowana przez fanów

  Dorota Gardias skrytykowana przez fanów

  Dorota Gardias w przyszłym roku skończy 40 lat. Prezenterka właściwie w ogóle się nie zmienia i wciąż zachwyca młodzieńczym wyglądem.
 • Dorota Gardias: Lubię ten dystans po podróży

  Dorota Gardias: Lubię ten dystans po podróży

  Choć wakacje dopiero się zaczęły, Dorota Gardias już zdążyła wrócić z urlopu w Toskanii, która urzekła ją swoją prostotą. To jednak nie koniec wypoczynku pogodynki, która zaplanowała sobie potrójny wyjazd... "Lubię ten dystans po podróży" - mówi Gardias.
 • Dorota Gardias planuje przyszłość córki

  Dorota Gardias planuje przyszłość córki

  Dorota Gardias w 2013 roku urodziła swoją pierwszą i jak dotąd jedyną córkę. Ojcem dziewczynki jest Piotr Bukowiecki, aktualnie partner Edyty Herbuś.
 • Dorota Gardias o zmianach w swoim życiu

  Dorota Gardias o zmianach w swoim życiu

  Dorota Gardias zdobyła popularność jako prezenterka pogody. W przeszłości startowała w wielu konkursach miss.
 • Dorota Gardias o przygotowaniach do świąt

  Dorota Gardias o przygotowaniach do świąt

  Dorota Gardias jest znana z tego, że życie rodzinne i domowe jest dla niej bardzo ważne. Szczególnie dba o nie w okresie świątecznym.
 • Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias przyznaje, że najlepiej czuje się w programach na żywo, bo pozwalają one na dużą kreatywność. Świadomość, że przekaz dociera do widzów na bieżąco, niezwykle ją mobilizuje i napędza do działania. Podkreśla, że praca w charakterze prezenterki pogody sprawia jej dużo satysfakcji, ale jednocześnie jest otwarta na nowe wyzwania zawodowe. Marzy jej się duży format z udziałem publiczności.

Zdjęcia - Dorota Gardias (1)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan

Filmy - Dorota Gardias (30)

 • Dorota Gardias: Byłoby świetnie, gdyby moja córka chciała zarobić na swoje marzenia

  Dorota Gardias wypowiedziała się na temat oczekiwań wobec swojej 5-letniej córeczki Hani. Prezenterka w nastoletnim wieku zarabiała, śpiewając w weselnym zespole swojego taty. Teraz uważa, że jej córka również powinna pracować. - To byłoby świetne, gdyby chciała zarobić, aby spełnić swoje marzenia. Nie miałabym nic przeciwko - wyznała w wywiadzie dla Wideoportalu. Chciałaby, aby w ten sposób dziewczynka nauczyła się pokory. - Wtedy tak dużo się nie wydaje, bo dziecko wie, jak dużo trzeba włożyć wysiłku, aby te pieniążki zarobić - wyjaśniła. Prezenterka jest zdania, że Hania mogłaby pójść w jej ślady i zacząć śpiewać zawodowo. Odradzałaby jej jednak występowanie podczas imprez takich jak wesela, bo sama wie, ile wyrzeczeń tego typu praca kosztuje.
 • Dorota Gardias o zmianach w swoim życiu

  Dorota Gardias skomentowała wypowiedzi znanych Polek na ważne dla nich tematy, które zostały zawarte w kalendarzu Gedeon Richter i zilustrowane rysunkami Andrzeja Pągowskiego. Prezenterka utożsamia się z każdym zdaniem, które zostało zawarte w kalendarzu. Sama należy do kobiet, które dokonują trudnych wyborów i zmian, ponieważ zawsze wynika z nich coś dobrego. - To dotyczy bardzo osobistych kwestii, dlatego nie będę wchodziła w szczegóły. Są to bardzo trudne decyzje, ale konieczne - wyznała w wywiadzie dla Wideoportalu. Prezenterka nauczyła się stawać do walki z samą sobą oraz życiem i na ogół tego nie żałuje.
 • Dorota Gardias o przygotowaniach do świąt

  Dorota Gardias zdradziła, że przygotowania do świąt w jej domu już się zaczęły. - Pierwsze lampki już zapalone. Jeszcze nie na choince, ale tworzą klimat. Przed nami cała reszta - powiedziała. Kto przystraja dom? Czy kupiła już prezenty dla córki?
 • Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias przyznaje, że najlepiej czuje się w programach na żywo, bo pozwalają one na dużą kreatywność. Świadomość, że przekaz dociera do widzów na bieżąco, niezwykle ją mobilizuje i napędza do działania.