Dorota Gardias

Artykuły - Dorota Gardias (37)

 • Dorota Gardias rozstała się z partnerem

  Dorota Gardias rozstała się z partnerem

  Dorota Gardias w czerwcu tego roku będzie świętować 40. urodziny. Wygląda na to, że spędzi je jako singielka – prawdopodobnie właśnie rozstała się z partnerem.
 • Dorota Gardias: Jesteśmy pomysłowi

  Dorota Gardias: Jesteśmy pomysłowi

  Pandemia zmieniła oblicze telewizji. Przedstawianie prognozy pogody również jest inne. Dorota Gardias opowiada, jak dziś wygląda jej praca.
 • Dorota Gardias skrytykowana przez fanów

  Dorota Gardias skrytykowana przez fanów

  Dorota Gardias w przyszłym roku skończy 40 lat. Prezenterka właściwie w ogóle się nie zmienia i wciąż zachwyca młodzieńczym wyglądem.
 • Dorota Gardias: Lubię ten dystans po podróży

  Dorota Gardias: Lubię ten dystans po podróży

  Choć wakacje dopiero się zaczęły, Dorota Gardias już zdążyła wrócić z urlopu w Toskanii, która urzekła ją swoją prostotą. To jednak nie koniec wypoczynku pogodynki, która zaplanowała sobie potrójny wyjazd... "Lubię ten dystans po podróży" - mówi Gardias.
 • Dorota Gardias planuje przyszłość córki

  Dorota Gardias planuje przyszłość córki

  Dorota Gardias w 2013 roku urodziła swoją pierwszą i jak dotąd jedyną córkę. Ojcem dziewczynki jest Piotr Bukowiecki, aktualnie partner Edyty Herbuś.
 • Dorota Gardias o zmianach w swoim życiu

  Dorota Gardias o zmianach w swoim życiu

  Dorota Gardias zdobyła popularność jako prezenterka pogody. W przeszłości startowała w wielu konkursach miss.
 • Dorota Gardias o przygotowaniach do świąt

  Dorota Gardias o przygotowaniach do świąt

  Dorota Gardias jest znana z tego, że życie rodzinne i domowe jest dla niej bardzo ważne. Szczególnie dba o nie w okresie świątecznym.
 • Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias przyznaje, że najlepiej czuje się w programach na żywo, bo pozwalają one na dużą kreatywność. Świadomość, że przekaz dociera do widzów na bieżąco, niezwykle ją mobilizuje i napędza do działania. Podkreśla, że praca w charakterze prezenterki pogody sprawia jej dużo satysfakcji, ale jednocześnie jest otwarta na nowe wyzwania zawodowe. Marzy jej się duży format z udziałem publiczności.
 • Dorota Gardias: Czym dzieli się z fanami?

  Dorota Gardias: Czym dzieli się z fanami?

  Dorota Gardias rozpoczęła swoją aktywność w mediach społecznościowych po tym, jak przekonała się, że jest takie zapotrzebowanie wśród jej fanów. Teraz z przyjemnością dzieli się więc z nimi zakulisowymi zdjęciami z pracy, relacjami z show-biznesowych imprez czy wycieczek w piękne miejsca.
 • Dorota Gardias o swoich muzycznych początkach

  Dorota Gardias o swoich muzycznych początkach

  Dorota Gardias jest znana przede wszystkim z roli pogodynki. Okazuje się jednak, że ma wiele innych, dotąd ukrywanych, pasji.

Zdjęcia - Dorota Gardias (1)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Czerwony dywan

Filmy - Dorota Gardias (30)

 • Dorota Gardias: Byłoby świetnie, gdyby moja córka chciała zarobić na swoje marzenia

  Dorota Gardias wypowiedziała się na temat oczekiwań wobec swojej 5-letniej córeczki Hani. Prezenterka w nastoletnim wieku zarabiała, śpiewając w weselnym zespole swojego taty. Teraz uważa, że jej córka również powinna pracować. - To byłoby świetne, gdyby chciała zarobić, aby spełnić swoje marzenia. Nie miałabym nic przeciwko - wyznała w wywiadzie dla Wideoportalu. Chciałaby, aby w ten sposób dziewczynka nauczyła się pokory. - Wtedy tak dużo się nie wydaje, bo dziecko wie, jak dużo trzeba włożyć wysiłku, aby te pieniążki zarobić - wyjaśniła. Prezenterka jest zdania, że Hania mogłaby pójść w jej ślady i zacząć śpiewać zawodowo. Odradzałaby jej jednak występowanie podczas imprez takich jak wesela, bo sama wie, ile wyrzeczeń tego typu praca kosztuje.
 • Dorota Gardias o zmianach w swoim życiu

  Dorota Gardias skomentowała wypowiedzi znanych Polek na ważne dla nich tematy, które zostały zawarte w kalendarzu Gedeon Richter i zilustrowane rysunkami Andrzeja Pągowskiego. Prezenterka utożsamia się z każdym zdaniem, które zostało zawarte w kalendarzu. Sama należy do kobiet, które dokonują trudnych wyborów i zmian, ponieważ zawsze wynika z nich coś dobrego. - To dotyczy bardzo osobistych kwestii, dlatego nie będę wchodziła w szczegóły. Są to bardzo trudne decyzje, ale konieczne - wyznała w wywiadzie dla Wideoportalu. Prezenterka nauczyła się stawać do walki z samą sobą oraz życiem i na ogół tego nie żałuje.
 • Dorota Gardias o przygotowaniach do świąt

  Dorota Gardias zdradziła, że przygotowania do świąt w jej domu już się zaczęły. - Pierwsze lampki już zapalone. Jeszcze nie na choince, ale tworzą klimat. Przed nami cała reszta - powiedziała. Kto przystraja dom? Czy kupiła już prezenty dla córki?
 • Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias przyznaje, że najlepiej czuje się w programach na żywo, bo pozwalają one na dużą kreatywność. Świadomość, że przekaz dociera do widzów na bieżąco, niezwykle ją mobilizuje i napędza do działania.