Dorota 'Doda' Rabczewska

Artykuły - Dorota 'Doda' Rabczewska (78)

 • Doda zaskoczyła fanów wyznaniem

  Doda zaskoczyła fanów wyznaniem

  Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień od początku pandemii była bardzo sceptycznie nastawiona do obostrzeń i zakazów. Teraz przyznała się do zaskakującej rzeczy.
 • Doda pokazała niezwykłe zdjęcie rodziców

  Doda pokazała niezwykłe zdjęcie rodziców

  Rok 2018 był bardzo intensywny dla Doroty „Dody” Rabczewskiej-Stępień. 34-letnia piosenkarka wiele zmieniła w swoim życiu.
 • Dorota Rabczewska-Stepień podczas finału "The Voice of Poland"

  Dorota Rabczewska-Stepień podczas finału "The Voice of Poland"

  W pierwszą niedzielę grudnia widzowie poznali zwycięzcę dziewiątej edycji programu muzycznego „The Voice of Poland”. Został nim Marcin Sójka – podopieczny Patrycji Markowskiej.
 • Doda składa życzenia... całkiem naga

  Doda składa życzenia... całkiem naga

  Ostatnimi czasy Doda bardzo złagodziła swój wizerunek. Na Instagramie zaczęły pojawiać się jej zdjęcia bez makijażu. Zrezygnowała także z farbowania włosów.
 • Doda i Emil zaskoczyli fanów

  Doda i Emil zaskoczyli fanów

  Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień w kwietniu tego roku poślubiła w Hiszpanii Emila, którego przez długie miesiące nazywała jedynie „przyjacielem”.
 • Doda i jej modowy grzeszek

  Doda i jej modowy grzeszek

  Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 527 tys. użytkowników.
 • Doda zwróciła się z apelem do fanów

  Doda zwróciła się z apelem do fanów

  Dorota „Doda” Rabczewska-Stępień karierę rozpoczęła bardzo wcześnie – jako osiemnastolatka. Od początku nie bała się mówić dokładnie tego, co myśli.
 • Doda: fani niepokoją się o jej zdrowie

  Doda: fani niepokoją się o jej zdrowie

  Dorota „Doda” Rabczewska w ostatnich miesiącach bardzo dużo przeszła. W życiu wokalistki radość mieszała się ze smutkiem.
 • Doda jest w ciąży? Fani wskazują dowód!

  Doda jest w ciąży? Fani wskazują dowód!

  Dorota „Doda” Rabczewska w kwietniu 2018 roku wzięła ślub z Emilem Stępniem. Para utrzymywała związek w tajemnicy.
 • Doda: Chcę robić filmy, które będą coś wnosić

  Doda: Chcę robić filmy, które będą coś wnosić

  Kontrowersyjna piosenkarka opowiada nam w przeddzień premiery "Pitbulla. Ostatniego psa" Władysława Pasikowskiego o swoim pierwszoplanowym kinowym debiucie, ambicjach producenckich oraz promowaniu pozytywnych wartości wśród polskich widzów.

Filmy - Dorota 'Doda' Rabczewska (2)

 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  Dorota Rabczewska ma nadzieję, że najgorsze już minęło i jej mama nie będzie miała nawrotów choroby. Rok temu na skutek dużego stresu znacznie rozwinął się u niej nowotwór, co stanowiło poważne zagrożenie dla jej życia. Doda przyznaje, że ostatni rok to dla ich rodziny była walka z czasem i nieustanna niepewność. Ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych przyczyniło się do znacznego pogorszenia stanu zdrowia mamy piosenkarki. Wszystko wskazuje jednak na to, że liczne konsultacje lekarskie i specjalistyczne leczenie przyniosły skutek. – Mama czuje się bardzo dobrze. Minął równo rok od momentu, kiedy przeszła trzy operacje. Ostatnio miała dosyć ważne badania, takie już podsumowujące. Trochę się stresowaliśmy, ale wszystkie badania wyszły dobrze, więc jest fantastyczny moment do świętowania. Na całą rodzinę spłynął spokój, bardzo się z tego wszyscy cieszymy – mówi Dorota „Doda” Rabczewska. Doda podkreśla, że ta wiadomość przyniosła ogromną ulgę całej rodzinie. Teraz wszyscy czekają na święta i liczą, że w odróżnieniu od tych sprzed roku będą one spokojne i radosne. – Szykują się szczęśliwe święta, jeszcze ojciec musi iść pod nóż, ale on ma akurat problemy z biodrem, bo w młodych latach podnosił ciężary, chciał zostać olimpijczykiem – przyznaje Doda. Piosenkarka zapewnia, że zmobilizuje ojca do tego, by po w 2016 roku zadbał o zdrowie i się nie przemęczał.
 • Majdan i Doda gośćmi "Transmisji"

  Gośćmi programu "Transmisja" są Radosław Majdan, czołowy bramkarz Polonii Warszawa, i piosenkarka Dorota "Doda" Rabczewska.