Dorota 'Doda' Rabczewska

Artykuły - Dorota 'Doda' Rabczewska (135)

 • Doda: Chcę robić filmy, które będą coś wnosić

  Doda: Chcę robić filmy, które będą coś wnosić

  Kontrowersyjna piosenkarka opowiada nam w przeddzień premiery "Pitbulla. Ostatniego psa" Władysława Pasikowskiego o swoim pierwszoplanowym kinowym debiucie, ambicjach producenckich oraz promowaniu pozytywnych wartości wśród polskich widzów.
 • Artur Szpilka opublikował kontrowersyjne zdjęcie z Dorotą "Dodą" Rabczewską

  Artur Szpilka opublikował kontrowersyjne zdjęcie z Dorotą "Dodą" Rabczewską

  Pięściarz Artur Szpilka, jak wynika ze świeżo opublikowanego badania instytutu ARC Rynek i Opinia, przewodzi gronu najbardziej irytujących polskich sportowców, ale 28-latek nic sobie z tego nie robi. Na profilu "Szpili" na Facebooku pojawiło się bardzo dwuznaczne zdjęcie, na którym okryta kocem, razem z psiakami boksera, pozuje... Dorota Rabczewska, czyli popularna artystka Doda. Fotografia wywołała ogromne poruszenie.
 • Doda w przeboju Wandy i Bandy (wideo)

  Doda w przeboju Wandy i Bandy (wideo)

  Dorota 'Doda' Rabczewska zaskoczyła fanów wykonaniem słynnego polskiego przeboju.
 • Doda będzie miała dzieci, jeśli...

  Doda będzie miała dzieci, jeśli...

  Piosenkarka Dorota 'Doda' Rabczewska opowiada o ewentualnym macierzyństwie.
 • Czas na zgodę

  Czas na zgodę

  Temperament Dody jest legendarny. Ale ostatnio zaskakuje jej skłonność do pojednań. Wiemy, kto za tym stoi!
 • Doda nie wątpi w Adama

  Doda nie wątpi w Adama

  Choć wciąż nie znalazł się dawca szpiku kostnego dla Adama 'Nergal' Darskiego, to Dorota 'Doda' Rabczewska nie wątpi w wyzdrowienie narzeczonego.
 • Doda w "Tańcu z gwiazdami"!

  Doda w "Tańcu z gwiazdami"!

  Dorota "Doda" Rabczewska wystąpi w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami".

Filmy - Dorota 'Doda' Rabczewska (3)

 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  Dorota Rabczewska ma nadzieję, że najgorsze już minęło i jej mama nie będzie miała nawrotów choroby. Rok temu na skutek dużego stresu znacznie rozwinął się u niej nowotwór, co stanowiło poważne zagrożenie dla jej życia. Doda przyznaje, że ostatni rok to dla ich rodziny była walka z czasem i nieustanna niepewność. Ponowne uaktywnienie się komórek nowotworowych przyczyniło się do znacznego pogorszenia stanu zdrowia mamy piosenkarki. Wszystko wskazuje jednak na to, że liczne konsultacje lekarskie i specjalistyczne leczenie przyniosły skutek. – Mama czuje się bardzo dobrze. Minął równo rok od momentu, kiedy przeszła trzy operacje. Ostatnio miała dosyć ważne badania, takie już podsumowujące. Trochę się stresowaliśmy, ale wszystkie badania wyszły dobrze, więc jest fantastyczny moment do świętowania. Na całą rodzinę spłynął spokój, bardzo się z tego wszyscy cieszymy – mówi Dorota „Doda” Rabczewska. Doda podkreśla, że ta wiadomość przyniosła ogromną ulgę całej rodzinie. Teraz wszyscy czekają na święta i liczą, że w odróżnieniu od tych sprzed roku będą one spokojne i radosne. – Szykują się szczęśliwe święta, jeszcze ojciec musi iść pod nóż, ale on ma akurat problemy z biodrem, bo w młodych latach podnosił ciężary, chciał zostać olimpijczykiem – przyznaje Doda. Piosenkarka zapewnia, że zmobilizuje ojca do tego, by po w 2016 roku zadbał o zdrowie i się nie przemęczał.
 • Doda: Najlepsi trzymają sie z najlepszymi

  Dorota "Doda" Rabczewska opowiedziała o przygotowywanej płycie i negocjowanym właśnie kontrakcie z wytwórnią muzyczną.
 • Majdan i Doda gośćmi "Transmisji"

  Gośćmi programu "Transmisja" są Radosław Majdan, czołowy bramkarz Polonii Warszawa, i piosenkarka Dorota "Doda" Rabczewska.