doniesienie

Synonimy:
doniesienia,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Doniesienie (531)

 • Złoty a doniesienia z Krymu

  Początek nowego tygodnia na rynku złotego przynosi stabilizację kwotowań polskiej waluty po informacjach płynących z Krymu oraz pozytywnej piątkowej sesji. Złoty wyceniany jest przez rynek następująco: 4,2232 zł za euro, 3,0353 zł wobec dolara amerykańskiego oraz 3,4738 zł względem franka szwajcarskiego. Rentowności polskiego długu w dalszym ciągu pozostają stabilne przy 4,273% w przypadku papierów 10-letnich.
 • NIK złożył do CBA doniesienie na przebieg przetargu w ZUS

  NIK złożył do CBA doniesienie na przebieg przetargu w ZUS

  - Prezes NIK poinformował szefa CBA o poważnych wątpliwościach dotyczących zachowania bezstronności przez pracowników ZUS w postępowaniu przetargowym na system informatyczny - powiedział rzecznik Izby Paweł Biedziak. Przetarg ten wygrała firma Asseco.
 • Macierewicz: Doniesienie na wojskową prokuraturę

  Macierewicz: Doniesienie na wojskową prokuraturę

  Szef parlamentarnego zespołu ds. zbadania katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz złoży zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wojskowych prokuratorów. Zarzuca im przekazanie dziennikarzom tajnych informacji ze śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej.
 • Podwładni donieśli na szefa radomskiej policji

  Podwładni donieśli na szefa radomskiej policji

  O zdejmowanie krzyży w komendzie i komisariatach oraz zniechęcanie funkcjonariuszy do udziału w pielgrzymce oskarżyli szefa policji w Radomiu jego podwładni. List z prośbą o interwencję, który trafił na biurko mazowieckiego komendanta i do rąk biskupa radomskiego, nie został podpisany. Mimo wszystko oskarżenia zawarte w anonimie zostaną wyjaśnione.
 • "Gazeta Polska Codziennie": Doniesienie na premiera

  "Gazeta Polska Codziennie": Doniesienie na premiera

  Poseł PiS Tomasz Kaczmarek zwrócił się do prokuratora generalnego z zawiadomieniem, że premier i minister środowiska świadomie sprowadzają zagrożenie dla zdrowia i życia osób, które 11 listopada będą chciały wziąć udział w obchodach Święta Niepodległości - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • CBA analizuje doniesienie w sprawie możliwych przestępstw w MF

  CBA analizuje doniesienie w sprawie możliwych przestępstw w MF

  Centralne Biuro Antykorupcyjne analizuje doniesienie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez urzędników Ministerstwa Finansów - poinformował we wtorek rzecznik prasowy CBA Jacek Dobrzyński.
 • Śmierć 2,5-letniej Dominiki. Zeznania czterech lekarzy

  Śmierć 2,5-letniej Dominiki. Zeznania czterech lekarzy

  Z zeznań lekarzy ze szpitala w Łodzi, do którego w krytycznym stanie trafiła 2,5-letnia dziewczynka z okolic Skierniewic wynika, że gdyby dziecko trafiło do placówki kilka godzin wcześniej, prawdopodobnie udałoby się je uratować - poinformował w środę rzecznik łódzkiej prokuratury.
 • Poseł PSL doniósł na oszustów wyłudzających pieniądze od rolników

  Poseł PSL doniósł na oszustów wyłudzających pieniądze od rolników

  Doniesienie do prokuratury i Generalnego Inspektora Informacji Finansowej na oszustów wyłudzających pieniądze od rolników złożył poseł PSL Piotr Walkowski. Podszywając się pod Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oszuści domagają się wpłat na swoje konto.
 • Praska prokuratura zbada doniesienie Tulei ws. fałszywych zeznań świadków

  Praska prokuratura zbada doniesienie Tulei ws. fałszywych zeznań świadków

  Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga poprowadzi śledztwo z zawiadomienia sędziego Igora Tulei w sprawie możliwych fałszywych zeznań pięciorga świadków w procesie kardiochirurga dr. Mirosława G. - poinformował jej wiceszef prok. Paweł Nowak.
 • Pitera: Doniesienia o metodach CBA nie są nowością

  Pitera: Doniesienia o metodach CBA nie są nowością

  Metody działania CBA nie powinny zaskakiwać. Posłanka PO Julia Pitera mówiła w radiowej Trójce, że coraz bardziej bulwersujące szczegóły na temat akcji tej służby w sprawie doktora Mirosława G. były znane od lat. Była minister w Kancelarii Premiera wyraziła nadzieję, że planowana reforma służb specjalnych uporządkuje również działalność CBA.