Film - Donald Trump

Artykuły - Donald Trump (20)

 • Serial o Trumpie przed wyborami prezydenckimi w USA

  Serial o Trumpie przed wyborami prezydenckimi w USA

  Serial „The Comey Rule”, oparty na powieści byłego szefa FBI Jamesa Comeya „A Higher Loyalty”, miał zadebiutować na antenie stacji Showtime po wyborach prezydenckich w Stanach. Ta data wzbudziła zdziwienie, gdyż wydawało się, że właściwszym terminem premiery produkcji opowiadającej o kulisach poprzednich wyborów jest okres kampanii. Pojawiły się głosy o naciskach ze strony administracji Trumpa. Powinny one jednak ucichnąć, bo stacja postanowiła pokazać ten serial jeszcze przed wyborami.
 • Brendan Gleeson jako Donald Trump

  Brendan Gleeson jako Donald Trump

  Pod koniec listopada na antenie stacji Showtime zadebiutuje czterogodzinny serial "The Comey Rule". W postać Donalda Trumpa wcieli się w nim Brendan Gleeson. Stacja opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak aktor prezentuje się w roli prezydenta Stanów Zjednoczonych.
 • Donald Trump przyjrzy się sprawie Joego Exotica z serialu „Król tygrysów”

  Donald Trump przyjrzy się sprawie Joego Exotica z serialu „Król tygrysów”

  Niespodziewany obrót przybrała środowa konferencja prasowa z udziałem prezydenta Stanów Zjednoczonych dotycząca pandemii koronawirusa. Jeden z uczestniczących w niej dziennikarzy zapytał o to, czy bohater serialu Netfliksa „Król tygrysów” Joe Exotic może liczyć na jego ułaskawienie. Trump obiecał, że przyjrzy się sprawie.
 • Ridley Scott o Trumpie: Pomarańczowogłowy świr

  Ridley Scott o Trumpie: Pomarańczowogłowy świr

  Ridley Scott, 82-letni twórca tak kultowych filmów, jak m.in. "Obcy - 8. pasażer "Nostromo" czy "Łowca androidów", to jeden z artystów, którego nowy projekt przerwała pandemia koronawirusa. Zdjęcia do kręconego przez niego filmu "The Last Duel" zostały wstrzymane. W oczekiwaniu na poprawę sytuacji, reżyser w wywiadzie dla magazynu "Variety" skrytykował sposób, w jaki zarządza kryzysem prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.
 • Chris Evans skrytykował Donalda Trumpa za działania w sprawie koronawirusa

  Chris Evans skrytykował Donalda Trumpa za działania w sprawie koronawirusa

  „Ameryka potrzebuje lidera!” – grzmi na Twitterze Chris Evans, czyli popularny Kapitan Ameryka z serii komiksowych filmów Marvela. Tak aktor zareagował na działania Donalda Trumpa w sprawie pandemii koronawirusa.
 • Barbra Streisand apeluje do Amerykanów, by nie głosowali na Donalda Trumpa

  Barbra Streisand apeluje do Amerykanów, by nie głosowali na Donalda Trumpa

  Legendarna wokalistka i aktorka po raz kolejny wypowiedziała się krytycznie o urzędującym prezydencie Stanów Zjednoczonych. W ostrym felietonie opublikowanym w "Variety" wyznała, że boi się reelekcji Donalda Trumpa, któremu zarzuca m.in. łamanie zasad demokracji. "Od 2016 roku tkwimy w bagnie, unurzani w błocie Trumpa" - pisze ostro Streisand.
 • Trump chwali wyrok skazujący Weinsteina za napaść seksualną

  Trump chwali wyrok skazujący Weinsteina za napaść seksualną

  Prezydent USA Donald Trump wyraził we wtorek przekonanie, że skazanie byłego producenta filmowego Harveya Weinsteina za gwałt i wymuszenie aktu seksualnego jest "wielkim zwycięstwem z punktu widzenia kobiet". "To bardzo, bardzo silny przekaz" - ocenił.
 • Fran Drescher kpi z Donalda Trumpa

  Fran Drescher kpi z Donalda Trumpa

  Choć dziś niewielu o tym pamięta, Donald Trump wystąpił gościnnie w popularnym w latach 90. serialu komediowym "Pomoc domowa". Współpracownicy obecnego prezydenta USA zażądali wówczas zmiany w scenariuszu. Kontrowersyjnej.
 • Kanadyjska telewizja wycięła scenę z Trumpem z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Kanadyjska telewizja wycięła scenę z Trumpem z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Zanim został prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donald Trump pojawił się w epizodach w kilku filmach i serialach. Grał w nich samego siebie, czyli człowieka sukcesu. W epizodycznej roli wystąpił też w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Widzowie kanadyjskiej telewizji CBC nie zobaczyli jednak sceny z jego udziałem w wigilijny wieczór.
 • Donald Trump atakuje Hollywood

  Donald Trump atakuje Hollywood

  Ciąg dalszy wojny słownej między przedstawicielami amerykańskiego przemysłu filmowego i 45. Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Tym razem punktem wyjścia był wywołujący kontrowersje film "Polowanie", który ma wejść do kin za oceanem pod koniec września 2019 roku.