domowe sposoby

Filmy - Domowe sposoby (73)

 • Jak zrobić jogurt 0% w domu?

  Jeśli bezskutecznie poszukujesz jogurtu, który zawiera 0 procent tłuszczu, mamy dla ciebie rozwiązanie. Dzięki temu przepisowi dowiesz się jak samodzielnie zrobić jogurt 0 procent, który będzie zdrowym i lekkim dodatkiem do twojej diety.
 • Domowy napar na chore zatoki

  Przeziębione zatoki to bardzo poważny problem, który dotyka coraz więcej osób - również dzieci! Obolała twarz, cieknący nos, przykry zapach i bezustanny ból głowy, który nasila się przy każdym ruchu - chore zatoki to poważna przypadłość, której trzeba zaradzić! Jeśli czujecie, że wasze problemy z zatokami właśnie się zaczynają, wypróbujcie domowy napar na chore zatoki - pomoże wam zniwelować przykre skutki choroby. Przygotowanie naparu jest naprawdę proste!
 • Imbirowy napój na poprawę trawienia

  Problemy z trawieniem to przykre przypadłości, które dosięgają coraz więcej z nas - zwłaszcza po obfitych, ciężkostrawnych posiłkach możemy przeżywać dolegliwości związane z trawieniem, których trudno się pozbyć. Zamiast faszerować się kolejnymi tabletkami ze sklepu - spróbujcie użyć nasz napój na poprawę trawienia! Sekretem w tym przepisie jest imbir, który pomoże każdemu!
 • Nietypowe zastosowania płynu do płukania ust

  Płyn do płukania ust to jeden z najpopularniejszych kosmetyków, który używa niemal każdy z nas. Bez niego trudno wyobrazić sobie zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej, jednak sam płyn ma o wiele więcej zastosowań. Zobaczcie, do czego jeszcze można wykorzystać taki płyn!