domowe sposoby

Filmy - Domowe sposoby (90)

 • Co łączy jajko z korkiem od wina? Prosty sposób na uratowanie obiadu

  Nawet doświadczony mistrz kuchni może mieć czasem zły dzień, zagapić się i przesolić czy przypalić potrawę, albo przesadzić z ostrą przyprawą. Takie danie nie musi od razu wylądować w koszu, bo istnieją dość proste sposoby na jego uratowanie.
 • Kawa nie tylko pobudza umysł, ma także inne właściwości

  Budzimy się z myślą o niej, spotykamy się w jej towarzystwie i robimy dla niej przerwę w pracy. Kawa ma dużo więcej zalet niż wad, więc jest jednym z najbardziej popularnych napojów na świecie. Na dodatek nadaje się nie tylko do picia!
 • Naturalne i domowe sposoby nie zawsze się sprawdzają

  Wszechobecna i znienawidzona przez wszystkich „chemia” w pożywieniu, ubraniach i kosmetykach, skłoniła do poszukiwania ekologicznych produktów. Domowe sposoby dbania o urodę cieszą się ogromną popularnością. Bazują na naturalnych, bezpiecznych składnikach i są bardzo skuteczne, ale do niektórych pomysłów lepiej podchodzić ostrożnie, ponieważ mogą czasem bardziej zaszkodzić niż pomóc.
 • Domowe maseczki z węgla aktywnego - jak je zrobić?

  Kosmetyki z węglem aktywnym to hit ostatnich lat! Oczyszczające, ujędrniające i nawilżające właściwości węgla podbiły gusta kobiet (i nie tylko!) - i dziś już trudno wyobrazić sobie dogłębne usuwanie zanieczyszczeń z twarzy bez węgla. Czarne maseczki - któż ich nie zna! Możecie zrobić je samodzielnie w domu - będą równie skuteczne, a same zyskacie pewność, że składają się wyłącznie z naturalnych składników.