domowe spa

Artykuły - Domowe spa (6)

 • Domowe SPA dla skóry i włosów

  Domowe SPA dla skóry i włosów

  Twarz, ciało i włosy rozpieszczone ziołami, miodem, mlekiem i innymi naturalnymi składnikami… To wszystko masz w zasięgu ręki, we własnym gabinecie odnowy!
 • Domowe spa

  Domowe spa

  Wizyta w SPA to spory wydatek. Jeśli nie możesz sobie na niego pozwolić, zorganizuj gabinet odnowy we własnej łazience. Nie musisz wydawać fortuny na kosmetyki, które nawilżą skórę oraz wymodelują ciało. Niektóre zrobisz sama, pozostałe możesz kupić w drogerii (niżej kilka podpowiedzi). Pamiętaj tylko, by zabiegi wykonywać regularnie!
 • Domowe SPA z Kamill

  Domowe SPA z Kamill

  Ciepła i przytulna łazienka, delikatny aromat świec , wanna wypełniona pachnącą wodą zapraszają do kąpieli. Przygotujmy ją, dobierając odpowiednie płyny i żele.
 • Relaks dla duszy i ciała - domowe SPA

  Relaks dla duszy i ciała - domowe SPA

  Dość często po ciężki dniu czujemy się zmęczone i obolałe. Naszym jedynym marzeniem jest wreszcie odpocząć i szybko zregenerować siły oraz przynieść ulgę obolałym stopom. Warto wtedy wygospodarować kilka chwil dla siebie i przygotować ciepłą - ale nie gorącą - kąpiel z dodatkiem soli do kąpieli.
 • Kąpiel w domowym SPA

  Kąpiel w domowym SPA

  Odpoczynek w wannie z aromatycznymi dodatkami błyskawicznie pobudzi cię do działania lub przyjemnie zrelaksuje.
 • Relaksuj się w domowym spa

  Relaksuj się w domowym spa

  Wcale nie trzeba odwiedzać farmy piękności, by dobrze wyglądać. Podpowiadamy, jak zamienić własną łazienkę w luksusowy salon kosmetyczny i w ciągu godziny ująć sobie lat i... poprawić nastrój!

Filmy - Domowe spa (2)