Sport - Dominikana

Artykuły - Dominikana (32)

 • MŚ siatkarek - Dominikana znów wygrywa

  MŚ siatkarek - Dominikana znów wygrywa

  Siatkarki Chorwacji wygrywając z Japonią 3:2 zachowały szansę na walkę o medal mistrzostw świata rozgrywanych we Włoszech. Gospodynie mundialu miały spore kłopoty z pokonaniem Azerbejdżanu, a Dominikana zanotowała szóstą wygraną w mundialu.
 • WGP siatkarek - Polska - Dominikana 1:3

  WGP siatkarek - Polska - Dominikana 1:3

  Polskie siatkarki przegrały w Hongkongu z Dominikaną 1:3 w sobotnim meczu turnieju eliminacyjnego (grupa I) World Grand Prix. Porażka poważnie oddaliła "Biało-czerwone" od finału rozgrywek.
 • WGP siatkarek - Chiny - Dominikana 3:0

  Siatkarki Chin zwyciężyły Dominikanę 3:0 (26:24, 25:22, 25:18) w drugim meczu kolejnego turnieju eliminacyjnego (grupa I) World Grand Prix rozgrywanego w Hongkongu. We wcześniejszym piątkowym spotkaniu Polki pokonały Kazachstan 3:0 (25:20, 25:12, 25:20).
 • Polki z Brazylijkami o zwycięstwo w eliminacjach

  Polki z Brazylijkami o zwycięstwo w eliminacjach

  Niedzielne (22 sierpnia) spotkanie Polska - Brazylia w Tajpej wyłoni najlepszy zespół eliminacji tegorocznej World Grand Prix siatkarek. Przed ostatnią kolejką obie reprezentacje mają na koncie po siedem zwycięstw i porażce.
 • Tylko Chinki i Polki niepokonane

  Jedynie siatkarki Chin i Polski nie doznały porażki w pierwszych turniejach cyklu World Grand Prix. Biało-czerwone rywalizowały w Gdyni. Pozostałe imprezy odbyły się w chińskim Chengdu i brazylijskim Sao Carlos.
 • World Grand Prix: Polska - Dominikana 3:0

  W pierwszym sobotnim meczu rozgrywanego w Gdyni eliminacyjnego turnieju FIVB World Grand Prix polskie siatkarki pokonały Dominikanę 3:0 (25:23, 25:16, 25:14). To drugie zwycięstwo Polek, które w piątek pokonały Niemki 3:1.
 • World Grand Prix siatkarek: Polki zaczynają w Gdyni

  World Grand Prix siatkarek: Polki zaczynają w Gdyni

  Tylko jeden z dziewięciu turniejów eliminacyjnych do finału World Grand Prix siatkarek odbędzie się w Europie - od piątku do niedzieli w Gdyni rywalizować będą Polska, Niemcy, USA i Dominikana.
 • Jerzy Matlak podał skład na World Grand Prix

  Jerzy Matlak podał skład na World Grand Prix

  Trener reprezentacji Polski siatkarek Jerzy Matlak podał nazwiska 19 zawodniczek, powołanych na tegoroczne rozgrywki World Grand Prix, które dla "Biało-czerwonych" rozpoczną się 6 sierpnia meczami w Gdyni.
 • GP Siatkarek: Korea Płd wycofała reprezentację

  Reprezentacja Korei Płd ze względu na kryzys gospodarczy w kraju została wycofana z rozgrywek Grand Prix siatkarek. Ich miejsce zajmie Tajwan. Grupa H, w której wystąpią Polki, rozegra zatem swoje mecze nie tak jak wcześniej ustalono w Mokpo, a w Tajpej.
 • GP siatkarek - Polki poznały rywalki

  GP siatkarek - Polki poznały rywalki

  Reprezentacje Niemiec, Stanów Zjednoczonych oraz Dominikany będą rywalami polskich siatkarek w pierwszym turnieju Grand Grix, który rozegrany zostanie w Gdyni w dniach 6-8 sierpnia. Losowania dokonano w brazylijskim Sao Paulo.