Dominic Breazeale

Artykuły - Dominic Breazeale (100)

 • Boks. Breazeale: Chcę jako pierwszy znokautować Ruiza

  Boks. Breazeale: Chcę jako pierwszy znokautować Ruiza

  Dominic Breazeale (20-2, 18 KO) na siłę szuka dla siebie jakiejś fajnej walki. Najpierw dużo krzyczał do Adama Kownackiego, potem Dilliana Whyte'a, a teraz rzuca rękawicę w stronę Andy'ego Ruiza jr (33-2, 22 KO).
 • ​Dominic Breazeale: Pokonałbym Whyte'a przed czasem

  ​Dominic Breazeale: Pokonałbym Whyte'a przed czasem

  ​Dominic Breazeale (20-2, 18 KO) długo domagał się walki z Adamem Kownackim, teraz za to chętnie spotkałby się z Dillianem Whyte'em (27-1, 18 KO), obowiązkowym pretendentem do pasa WBC wagi ciężkiej.
 • Boks. Adam Kownacki wyzwany na pojedynek i zrównany z... kaczką

  Boks. Adam Kownacki wyzwany na pojedynek i zrównany z... kaczką

  Dominic Breazeale (20-2, 18 KO) nie ustaje w staraniach, aby doprowadzić do walki z Adamem Kownackim (20-0, 15 KO). Najbliższy pojedynek Polaka został ogłoszony na 7 marca w hali Barclays Center, lecz ciągle nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem "Babyface’a".
 • Dominic Breazeale może być rywalem Adama Kownackiego podczas marcowej gali na Brooklynie

  Dominic Breazeale może być rywalem Adama Kownackiego podczas marcowej gali na Brooklynie

  ​Jak informowaliśmy w czwartek, Adam Kownacki (20-2) powróci w marcu na Brooklyn, by ponownie wejść na ring w hali Barclays Center. Rywal Polaka wciąż nie jest jednak znany. Wiele wskazuje na to, że będzie nim były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkie - Amerykanin Dominic Breazeale (20-2), który słynie z mocnych pięści.
 • Boks. Breazeale rzucił wyzwanie Adamowi Kownackiemu

  Boks. Breazeale rzucił wyzwanie Adamowi Kownackiemu

  Najlepszy obecnie polski bokser wagi ciężkiej, Adam Kownacki (20-0, 15 KO) ma wrócić do ringu na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku. Polak znajduje się wysoko w rankingach wszystkich federacji (czwarte miejsce w WBC, trzecie w WBA i IBF oraz piąte w WBO) i teoretycznie jest blisko pojedynku o mistrzostwo świata. Tymczasem chęć walki z Adamem znów zgłasza dwukrotny pretendent do tytułu - Dominic Breazeale (20-2, 18 KO).
 • Boks. Fury: Joshua i Whyte skończą tak samo, Wilder pobije każdego poza mną

  Boks. Fury: Joshua i Whyte skończą tak samo, Wilder pobije każdego poza mną

  - Gratuluję ci wygranej w dobrym stylu. Teraz jesteś drugim z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie, zaraz za mną - takimi słowami Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) skomentował wygraną Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) nad Dominikiem Breazeale'em (20-2, 18 KO) już w pierwszej rundzie.
 • Boks. W przyszłym tygodniu rozmowy na temat walki Wilder - Joshua

  Boks. W przyszłym tygodniu rozmowy na temat walki Wilder - Joshua

  Jeden z głównych doradców mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO), działający w branży bokserskiej od czterdziestu lat Shelly Finkel ujawnił, że nadszedł czas na próbę zorganizowania wielkich walk z udziałem ''Brązowego Bombardiera''. Głównymi celami są starcia z Anthonym Joshuą, Tysonem Furym i Luisem Ortizem.
 • Wilder po znokautowaniu Breazeale'a: Jestem szczęśliwy

  Wilder po znokautowaniu Breazeale'a: Jestem szczęśliwy

  Mistrz WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) po znokautowaniu Dominika Breazeale'a (20-2, 18 KO) złagodził swoją retorykę sprzed walki, budzącą powszechne kontrowersje. Wilder twierdził jeszcze kilka dni temu, że chce zabić rywala w ringu, ale nareszcie trochę ochłonął i zachował minimum przyzwoitości.
 • Deontay Wilder znokautował Dominica Breazeale'a

  Deontay Wilder znokautował Dominica Breazeale'a

  To była krótka, ale emocjonująca walka. W nowojorskiej Barclays Centre mistrz WBC w królewskiej dywizji, wciąż niepokonany Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) po raz dziewiąty skutecznie obronił pas, potężnym prawym sierpowym już w pierwszej rundzie nokautując Dominika Breazeale'a (20-2, 18 KO).
 • Wilder vs. Breazeale. Bokserzy po ceremonii ważenia

  Wilder vs. Breazeale. Bokserzy po ceremonii ważenia

  Broniący tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) sporo cięższy niż w walce z Furym - tym razem zanotował 101,25 kg. Jego rywal - Dominic Breazeale (20-1, 18 KO), zanotował 115,75 kg.

Filmy - Dominic Breazeale (1)